Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam!

wie ktoś jak się nazywają wentylatory nie przepuszczające światła? Ktoś kiedyś miał taki w mini boxie po głośniku. nazwa to chyba blower, ale allegro nic takiego nie pokauzje.

yyyy kolego blower to z angielskiego nic innego jak nazwa wentylatora- turbiny.... ale uwierz, przepuszcza ona światło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

aaaa to masz akumulator w tej latarce pod 220? ciekawe.....

Nie przewidziałeś, że led działają pod kapke mniejszym napięciem?

zasadniczo wątpie, żeby było to dobre światło. Latarki ledowe, wyposazone w dobre diody kosztują kilka razy więcej niż hps.

A patrząc na tą, wydaje mi się, że nie jest najwyższych lotów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, mam pytanie bo robie boksa w piwnicy i nie wiem z czego zrobić prąd.
W środku mam lampe ale po wkręceniu żarówki nie świeciła, poniżej wystają dwa kable ze ściany chyba są od włącznika tej lampy. Czyli rozumiem że to są dwa kable ale nie ma tam poprostu uziemienia. w piwnicy mam jakąś rure która pewnie idzie do ziemi. Czy moge zrobić tak że te dwa kabelki normalnie podłącze do kontaktu i podłącze do niego jeszcze kabel tam gdzie jest ten bolec i drugim końcem owine tą rure co idzie do ziemi??

Czy w takim czymś może byś kabel z uziemieniem i te dwa pozostałe?

Chyba że normalnie sie nie pi*****ić i robić bez uziemienia.
Miałem robić sadzonki w maszynowni ale jacys pierdolnięci ludzie tam niedaleko mieszkają i nawet nie chce tam już wracać po ziemie która tam zostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, kupiłem sobie gumowe rękawice i poprowadze z tej puszki prąd bo widziałem że jest uziemienie a jak sie okaże że tam nie ma prądu to walne obok z piwnicy od kumpla przez złodziejke co sie wkręca do oprawki żarówki bo mam taką (wczesniej nie chciałem jej wkręcać bo typ mnie nastraszył instrukcją że nie mozna podłanczać urządzenia o wiekszej mocy od czegoś tam ale ja mam lampe 250W + 10W wiatraczki więc będzie gitarka (jak może byc jakaś lipa to powiedzcie) tylko bez uziemienia.

Przez miesiąc sobie sadzonki pochodzą żeby nadgoniły troche ten zmarnowany czas.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+