Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Thc-thc.com i tematy typu przypał na haszyku pizdziku


Recommended Posts

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Właściciel forum haszyszcom który poleca tam jakieś sklepy, pozwala na to żeby te polecane sklepy ze swoich multikont pomawiały sklep thc-thc lub nawet jest prowodyrem tych dziań. Bynajmniej w ich rozumowaniu jak napiszą „przypał thc-thc” i polecą swoje sklepy, to myślą że każdy u nich kupi. Nie wydaje mi się żeby tak było gdyż te pomówienia trwają już dobre 15 lat a jakoś sklep thc-thc się bardzo dobrze rozwija.

Zaraz napiszę do thc-thc.com na czacie sklepowym żeby ktoś się od nich ustosunkował do tych przypałowych tematów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Serdecznie Wszystkich

Znamy temat: "thc-thc.com - czy mieliście przypał?” jest to temat zrobiony pod publikę. Stworzony tak żeby się w google wyświetlał dobrze na frazę „opinie thc-thc” lub też inne podobne frazy. Przypadków nie ma! jest to marketing naszej konkurencji. Robią wszystko żeby pomówić nas i zniechęcić tym Naszych klientów do nas a przyciągnąć do siebie i taki jest w tym cel.

Nikt nie miał żadnych wjazdów, przypałów itp. Jest to bzdura wymyślona przez naszą konkurencję i pisana wyłącznie na jednym forum #.

Obsługujemy rocznie dziesiątki tysięcy klientów, jak by ktoś miał przypały to by naszej firmy już nie było. Te bzdury wymyślają zawistne sklepy na polskich serwerach i wyłącznie z lokalami w Polsce, to im się na serwery włamali nie nam (https://blog.thc-thc.com/wlamania-hakerow-na-strony-sklepow-internetowych-z-nasionami/), a deklarowali usuwanie danych a ile razy ich smutni panowie odwiedzali to już inna sprawa.

My mamy fizyczne biuro obsługi klienta w Hiszpanii i jest to naszej własności lokal komercyjny, może ktoś zazdrości, polska zawiść na pewno jest wielu Wam znana. Jak masz więcej i lepiej to zaczynają się nagonki i hejt. Na wspomnianym forum piszą takie bzdury że głowa boli, a i dziwne jest że tylko na tym jednym forum, na trawka.org już nie.

Ale zastanówcie się po co inwestujemy cały czas w firmę, choć by kupując lokal w Hiszpanii, żeby co? komuś robić jakieś przypały, dane dawać jak to piszą na tamtym forum #. Ja nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak by to miało wyglądać. Przecież to się kupy nie trzyma co oni tam wypisują. Tym bardziej że właściciel sklepu thc-thc.com to rezydent Hiszpański nie Polski.

My wiemy kto na nas pisze te bzdury, ostatnio na grupach FB rozpoczął się ponownie ten cyrk. Nijaki panpestka (nasza świeża konkurencja) na nas wypisuje te bzdury i nawet się z tym nie kryje, zrobił sobie własną grupę FB i pisze posty na nas z lewych kont z których w innych postach sam siebie poleca (grafika poniżej), ale karma wraca zawsze.

 

1093645294764964.jpg.e6268c2a0d63b6020ca7a07f3f9049d9.jpg

 

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy bardzo dobry system bezpieczeństwa. Zakupy wyglądają u nas tak, że jak ktoś u nas składa zamówienie to po około 15 minutach przejmuje je nasz zespół z Hiszpanii i umieszcza na zewnętrznym dysku szyfrowanym z 25-cio znakowym hasłem a na serwerze sklepu jest kasowane. Przetwarzanie zamówienie odbywa się już później z poziomu szyfrowanego dysku. Po około 3 tygodniach jak już nikt nie zgłasza reklamacji zamówienie jest również kasowane z tego dysku. Tak że wiemy jak dbać o bezpieczeństwo, nikt od nas nie wyciągnie żadnych danych. A te bzdury pisane przez konkurencję trwają od około 2009 roku i komuś się to nie nudzi. Nasza firma ma się rewelacyjnie i się rozwija, poszerzamy horyzonty inwestujemy w innych krajach. Nasza załoga rozmawia biegle w językach: Angielskim, Niemieckim, Hiszpańskim. Więc działamy cały czas z powodzeniem.

Pozdrawiam Serdecznie
THC-THC

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja wiem że jest to typowa antyreklama, czy też hejt żeby komuś zaszkodzić, ale nie wiadomo czy inni o tym wiedzą. Dobrze thc-thc że napisałeś na forum trawka.org w tej sprawie. Dobry sklep jesteście. Dużo moich znajomych u was kupuje i nikt przypałów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, THC-THC napisał(a):

My wiemy kto na nas pisze te bzdury, ostatnio na grupach FB rozpoczął się ponownie ten cyrk. Nijaki panpestka (nasza świeża konkurencja) na nas wypisuje te bzdury i nawet się z tym nie kryje, zrobił sobie własną grupę FB i pisze posty na nas z lewych kont z których w innych postach sam siebie poleca (grafika poniżej), ale karma wraca zawsze.

 

Czytałem te wypociny na tej grupie fb i najbardziej mnie rozśmieszyła wypowiedź  :default_zab:  cytuję dzbana co to napisał: „Z pewnością pieski wyjebaly hajs z budżetu państwa, żeby otwierać...”. Ja się zastanawiam co za dzban wymyśla takie historie, przecież to piszą jakieś dzieci. Oni twierdzą że panowie niebiescy otwierają sklepy z nasionami i później łapią  :Facepalm:  No jakim trzeba być dzbanem żeby w to uwierzyć, no chyba że się ma 15 lat. A oni chyba celują z tymi historiami w taki właśnie rocznik. Może też celują w takich klientów. A w przypadku thc-thc to już panowie niebiescy musieli by mieć niezły rozmach z budżetem, kupując za państwowe pieniądze lokal w Hiszpanii, tyko po co? żeby łapać tam Hiszpanów w kraju gdzie uprawa na użytek własny jest legalna. Absurd że aż chce się śmiać.

 

IMG-637936201837438-1.jpg.9ee496b9125270979e00acd81c045cf8.jpg

Edytowane przez CannaFans
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ah, ten pomawiacz i bajko pisarz panpestka. Jak kiedyś znalazłem ten temat: https://growers.pl/viewtopic.php?t=1049 Jest tam w tym temacie, że ten sklep panpestka kopiuje zdjęcia z sensi seeds i dodaje na swoją stronę jako swoje odmiany. I tak z odmiany Strawberry Kush od sensi seeds zrobił sobie Strawberry OG pan pestka crew. Zrobiłem zrzut ekranu:

 

20240522-709321.thumb.jpg.69ea9c66d168187907921a3cff68b8e7.jpg

 

Wiedząc że ukradł to zdjęcie z sensi seeds, tak trochę dla JAJ postanowiłem napisać do niego na email zapytanie, cytuję sam siebie:

Cytat

Cześć
Chcę kupić u was nasiona strawberry og o te panpestka. pl/product/strawberry-og-3/ 50 sztuk i wyczytałem że są z pod waszego szyldu. Mam pytanie czy topy wyglądają tak jak na tym zdjęciu, pytam czystko kolekcjonersko. Czy te zdjęcie zrobiliście sami? Czy może dostarczył je wam jakiś grower, który produkuje dla was te nasiona? Szukam właśnie takich owocowych nasion.
pozdro

W odpowiedzi od niego dostałem odpowiedź:

Cytat

zdjęcie jest z USA. Wygląd będzie bardzo zbliżony

W tym momencie myślałem że spadnę z krzesła. Jak można być tak perfidnym kłamcą i takie kity żenić potencjalnym klientom.

Zrzut ekranu z mojej skrzynki email:

email-20220906.thumb.jpg.b812b7d2e888775d040da7f16f5a1e55.jpg

 

Dla nieświadomych sensi seeds to jeden z najstarszych seedbanków na świecie. Istnieje od 1985 roku https://ufoseeds.com/poczatki-nasion-marihuany-w-holandii/ To zdjęcie o którym wspomniałem wisi u nich na stronie 30 lat. A koleś z panpestka o ile wiem ma może 30 lat. Wiec już jako niemowlak dostał zdjęcie z USA i jako cudowny niemowlak przekazał je sensi seeds  :Facepalm:  ale typ ma tupet. Nie bez powodu piszą że koleś nawet się nie stara w robieniu wałków.

Edytowane przez Koczkodan
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+