Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Siemanko. Słuchajcie mam pytanko. Zastanawiam sie nad małą uprawą w mieszkaniu i teraz pytanko, czy realne jest zrobić to w mieszkaniu? w bloku? mam dobrą miejscówke w toalecie 😄 na growboxa 80x80 idealnie pasuje wszystkie wentylacje itd jak talala, tylko chodzi mi o zapach. Czy nie będzie za bardzo sie rozprzestrzeniał podczas kwitnienia po klatce? Czy filtr węglowy da rade? czy odmiana ma znaczenie? czytałem ostatnio że są odmiany które wydzielają bardzo mało zapachu ale szczerze to wolał bym sadzić to na co mam ochote a nie to co mniej wydziela zapachu... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 9.03.2023 o 16:08, Toksyna napisał(a):

Da się tylko dużo stresu cie to będzie kosztować. Dobry filtr i neutralizatory zapach napewno pomogą zamaskować zapach. I trzeba pamiętać o życzliwych sąsiadach 😉 i nie polecam podpinac sie pod ogólnodostępna wentylacje chyba ze mieszkasz na ostatnim piętrze.

ok ale odmiana ma znaczenie? Northern Light i Blue Mystic podobną wydzielają mało zapachu.

Czy taki malućki zestawik jest w stanie sobie poradzić ze smrodem? + neutralizator...

/admin - link wygasł/

Mieszkam na pierwszym piętrze więc lipa 😕 ehhh co by tu począć 😞 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Lata bawiłem się w bloku. Filtr mi dawał radę. Najgorsze co w blokach z wielkiej płyty to pracujący wentylator, ja miałem td silenta, i rozpinający zamek w boxie co chwilę, ale jakoś nie miałem przypału. Raz po piłem, moja zrobiła awanturę, wybuchłem oczywiście, żeby nie było bo jej nie uderzyłem nigdy była interwencja policji, cały box pracował w zabudowanej szafie, policja nawet się nie skapła, albo nie chciała wiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uprawiałem w bloku, kamienicy, w wieżowcu na 10 pietrze 😎 

Wylot za uchylone okno, najlepiej zabudować. Filtr to minimum. Dobrze dołożyć ozonator. 
Przewody wentylacyjne tylko izolowane (tłumią hałas). 
Podłogę najlepiej wyłożyć gąbka/pianka. 
Szczelne połączenia.

Wentylator z regulacja temperatury i obrotów. 
 

Nie pokazywać znajomym 😉
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+