Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

A zrób Pan jak chcesz 😄 to twój growlog. Nowi i tak będą pytać na czacie zamiast czytać tematy 😄

Wskazówki? Nie bój się i daj się ponieść wyobraźni. 
Możesz spróbować mojej nowej techniki, która chce sprawdzić. Obcinaj jedna ze stron z pięter. Zauważyłem z jak się zostawia te dolne odrosty to zawsze jedna ze stron jest słabsza. A tam gdzie obciąłem była kolba. Chce sprawdzić czy to tak zawsze i kozak czy był przypadek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

                                                                  - Dzień 1 -

                                                                Światło - 18/6
                                                          Wilgotność - 48%
                                                     Temperatura - 24.5*C
                                                            Doniczka - 11 L

 

                                            # Zdjęcia Roślinki #

 

IMG_20211227_154619_1.jpg

Edytowane przez MiniBox
:)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 minut temu, AligatorOzi napisał:

Taki mały moj tip.

Psikaj tylko, nie podlewaj. Tak do pojawienia się normalnego piętra lub 2. Testowałem, dalej tak robię i zero problemów z przypadkowym przelaniem na start lub podobnym występkom 😄

dzięki bracie za tip 🙂 Aczkolwiek lubie podlewać wokół rosliny , nie bezpośrednio pod nią by zachęcić korzenie do rozrastania się na boki 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak, to było pierwsze co wyczytałem i tak tego się trzymałem, zgodzę się 100%, lejesz wokół niej by korzenie szły na boki. 
 

ale czy nie miałeś tak ze robisz kosę i widzisz ze na gorze dużo ziemi a korzeni brak? 😄 tak zrodził się ten pomysł + to ze czasem potrafiłem przelać i bagienko się robiło 😄 

stad wymyslilem ze do 2 piętra tylko psikam na nie a potem przesadzam je w większe i podlewam tradycyjnie wokół a potem przesadzka w docelowe i wiadomo, po całości hah 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dodałem do ziemi mikoryzy uniwersalnej, korzenie muszą iść na boki i w górę, przy automatach widziałem jak korzenie lub ich włoski wychodziły górą. kiedyś zrobię zdjęcie i pokażę Ci owy cud natury 🙂 

Najlepsze jest to że możemy wymieniac sie swoim doświadczeniem jak i obserwacjami podczas grow 🙂 Ciesze się że trafiam na takie otwarte osoby 🙂

Edytowane przez MiniBox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mycor tez dodałem teraz z bio ale czy to zrobiło tak wielka różnice niż topRoots firm ( w sensie nawóz na korzenie nie bio) nie sadze, aczkolwiek myśle ze naturalnie podając do ziemi myco sprawia ze moja jest bardziej zadowolona 😄


Aż tak nie miałem nigdy ale jak robiłem giganta w 14,5l to wtedy korzenie wychodziły w sensie normalnie jakby chialy rosnąć wyżej na łodydze. To przysypywalem ale wtedy ewidentnie widziałem ze potrzebowała jeszcze więcej litrów 😄zdjęcie w galeri nawet jest 😄 Ale przynajmniej osiągnąłem ekspansję na cała donice co jest celem 😄


Oczywista sprawa! Wole czasem nawet i napisać głupotę by ktoś poprawił niż wgl nic nie pisać 😄 czasem lepiej jak człowiek nauczy się na błędach innych niż swoich 😄 dlatego warto wymieniać się doświadczeniem by wciąż sie rozwijać 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+