Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Royal Gorilla & 2xPurple Queen, Auto, LED, 40x80x160


Recommended Posts

Wynik 

Trochę za bardzo przesuszyłem i się już tak nie klei jak na początku ale nadal jest nieźle.

RG=39g (byłoby 40 ale sami wiecie... nie mogłem się oprzeć).

RG2.thumb.jpg.670c90e4b4eebbb1383314628d224f7d.jpg

PQ=57g (też by było ze 2-3 więcej ale jeden szczyt był spleśniały).\

PQ2.thumb.jpg.3ea0bba75f1118dec0097dfbfe00e79c.jpg

Plecha.thumb.jpg.b514762e317e2b0c7a9a579c6c1b6a98.jpg

Pierwszy raz miałem plechę. Chyba trzeba zainwestować w lepszą wentylację.

Na szczęście tylko jeden top. Chociaż z obawy o większe jej ilości przeglądałem po 2 razy każdego boba. Nic na szczęście więcej nie znalazłem.

 

Goryl już zaraz po suszeniu pachnie aromatycznie jak po kilku tyg curringu. Miód zrobił jednak swoje bo jest różnica w lepkości i gęstości tichromów. I aż czuć jak ta słodycz bije. Inaczej niż poprzednio. Jednak gdy walnąłem bonio to jednak czuć było jeszcze "świeżość".

RG.thumb.jpg.9de29ae4ad025304d8b6ea7837f33066.jpg

Purple pachnie jak siano 😕 Żadnej rewelki Chyba się wstrzymam z wstępną degustacją i poczekam aż się przynajmniej ze 2 tyg pocurruje xD

 

PQ.thumb.jpg.8c1ca3eac09adbf7db7c70b4c88fe58c.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gratulacje! 
dam ci mego tipa, miałem bardzo lepiące się po ścince, ale po suszeniu już trochę straciło owe właściwości, po 2/3tyg curringu wsadź je do fotek i po nawet dniu jak wyjmiesz to zobaczysz bardzo dobrej lepiącej się jakości boba 😄 kupiłem cali bags na 3,5 a mogę tam półtorej g Max wsadzić xd ale to dobrze bo się zbiło i pięknie wyglada. Spróbuj nawet i szybciej wsadzić pare bobow do fotki po tygodniu 2 suszeniu. Kozak.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie pomogę co bo ja nie w Polsce, poszukaj na aliexpres fotek z nadrukiem hah możesz szukać frazami typu „cali bags” bo tak u mnie głównie się nazywają. Cookies bags, bo tez są używane jako do ciastek.  „ cali pack bags mylar smell proof” hah

Edytowane przez AligatorOzi
Dziwiłem się czemu moj buch nie wyglada jak od dilerow. Bo nie były w fotkach ładne zbite haha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To chyba ze xd to tak jak wyżej pisałem, tylko nie sugeruj się tym ze napisane jest ze na gieta lub 3,5g bo im chodzi chyba o coś innego.. 3,5 do tej fotki skuna nie wsadzisz xd pierwsze co kupiłem takie zwykle tyle ze świecące to wgl giet wejdzie xd 

patrz na wielkość.  Te 3,5g maja 9cm wys na 7cm długości. to wciąż za mało 😄 poszukaj coś jak 14/13? Koło tego. Pamiętaj ze czym większa fotka tym większa jest ta góra od zapinania i dostaje 2cm 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 19.07.2021 o 13:37, AligatorOzi napisał(a):

Gratulacje! 
dam ci mego tipa, miałem bardzo lepiące się po ścince, ale po suszeniu już trochę straciło owe właściwości, po 2/3tyg curringu wsadź je do fotek i po nawet dniu jak wyjmiesz to zobaczysz bardzo dobrej lepiącej się jakości boba 😄 kupiłem cali bags na 3,5 a mogę tam półtorej g Max wsadzić xd ale to dobrze bo się zbiło i pięknie wyglada. Spróbuj nawet i szybciej wsadzić pare bobow do fotki po tygodniu 2 suszeniu. Kozak.

o to chodzi ?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+