Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pan pestka crew nasiona słabo kiełkują i rosną bez wigoru


DrGrass

Recommended Posts

Kupiłem nasiona w sklepie panpestka, kilka ich odmian łącznie 30 pestek i zabrałem się za kiełkowanie partiami po 10 nasion. Z pierwszej partii wykiełkowało tylko 3 nasiona z drugiej jeszcze mniej bo tylko 4 a z trzeciej tylko 2 nasiona. Kiełkowałem je różnymi metodami, więc nie jest możliwe żeby był problem z moim sposobem kiełkowania. Po za tym nasiona z innego sklepu wykiełkowały w 99%. Po za tym te odmiany od tego całego pan pestka crew to jakaś lipa to co rośnie jest słabe bez wigoru, każda roślina inna z innej parafii. Nie wiem skąd oni biorą te nasiona ale chyba są to jakieś odpady.

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sklep pan pestka ma bardzo negatywne opinie na forach internetowych. Poza jednym forem czyli forumhaszyszcom bo najprawdopodobniej z tamtego forum pochodzą nasiona które sprzedaje. Opyla stamtąd słabej jakości nasiona w zamian za pozytywne opinie, które mu tam podstawione osoby wystawiają z różnych multikont lub sam też tak robi. Ogólnie poczytaj sobie o nim bo jest co. Ogólnie piszą że nawet się nie stara w robieniu różnych przewałów a ludzi ma za debili. Lata po youtubach i facebookach i pokazuje kolorowe opakowania ze skopiowanymi nazwami odmian z innych zagranicznych seedbanków i myśli że ludzie łykną to że on to produkuje, a faktycznie wysyła jakiś lipne nasiona.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Wiem jak kiełkować nasiona robię to wiele lat. A nawet teraz jak po pierwszej partii z 10 tylko wykiełkowały 3 nasiona to sprawdzałem różne poradniki żeby na pewno nie popełnić błędu. Tutaj macie fajny prosty poradnik jak kiełkować z obrazkami https://uprawa-marihuany.com/kielkowanie-nasion-marihuany-metoda-z-talerzami-i-papierem-kuchennym/ - myślę że jest całkiem niezły i wszystko prosto i czytelnie opisane.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 11 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+