Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Która lampa LED lepsza !


łamacz umysłu

Recommended Posts

Witam wszystkich. Planuje zakup lampy ledowej i mama najprościej mówiąc dylemat którą wybrać. Oto one : 1 http://zdrowie-konopie.pl/spider-farmer-sf-4000-led-grow-full-spectrum-p-127.html

https://grower.com.pl/pl/p/Nowy-Blast-400W-Spectro-Light-oswietlenie-LED-soczewka-120/4461

z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi 👊

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zastanawia mnie jedno...Po co wyrzucać hajs w błoto? Sam Led uprawy nie zrobi. Znam mnóstwo growerow, którzy lecą i lecieli na tanich ledach z czajny i efekty mają lepsze niż przy tych za miliony. To Twój cyrk i przede wszystkim hajs, ale dla mnie za taki pieniądz ogarnął bym nawozy z ekstraklasy, namiot z całym osprzętem i jeszcze na porządny Led by stykło. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz Scooby, jak ktoś ma siano do wydania i może sobie na to pozwolić, to wydaje to siano. Jak bym mógł kupić alfę romeo quadrifoglio, to bym ją kupił. Ale mnie nie stać, to jeżdżę traficarem. To i to mnie dowiezie z punktu a do b. Jak to śpiewa Kękę, "Zarabiasz, potem wydajesz, to jest kapitalizm i jest kapitalne" 🙂

Edytowane przez Rysiu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scooby-Doo Czemu uważasz, że zakup dobrej lampy to wyrzucony hajs w błoto?? Bo Cię na nią nie stać? I proszę nie wciskaj ludziom kitu, że jakieś światełko że parę stów będzie lepiej świecić od którejś z tych lamp 🤦

Box z całym osprzętem już jest muszę tylko dokupić 2 lampę. 

Czy ktoś z obecnych używał już tej spider farmer  SF 4000??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Inwestycja w dobre COB zawsze jest opłacalna.

Dzieki technologi jaka poszła na przód kwiaty są teraz bardziej zadowolone jak kiedyś. Zbite, lepiej chłoną składniki z gleby lub nawozów. Rosną lepiej i tym trzeba się sugerować.  

ledy to przyszłość. 
Nie mieliśmy z tymi styczności, ale czy obydwa maja właśnie COB? 
 

ponieważ w jednym są a w drugim ? 

 

@Scooby-Doo właśnie tym się różni te forum od kilku lat, ludzie tu drugim nie zaglądają już do portfela, nie cisną ani nie wylewają gorzkich żalów ze ktoś ma a kto inny nie. Wraz z odejściem tych ludzi którzy truli tu miejsce zaczęło być tu zwyczajnie normalnie. 
 

mnie bardzo cieszy ze ludzie chcą iść w technologie coś zmieniać, doświadczać nowych opcji jakie daje teraz technologia. 
 

z chęcią takiego grow zobaczę jak tym roślinom będzie spod takiego światła 

 

:peace:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Ambasadorka, więc tak. Gdzie Ty tu widzisz ciśnienie z mojej strony? Napisałem wyraźnie, że sam Led uprawy nie zrobi. Sporo niedoświadczonych "growerow" sądzi, że jak ma drogą lampę, to uprawa sama się zrobi nie mając o niej większego pojęcia. Jeśli cena za lampy miała by się przekładać na wynik, to spoko, ale nie   rzeczy typu, że drogie jest lepsze bo jest drogie. Owszem z ciekawości można wydać 3 koła, tylko po co? 

 

@łamacz, chłopcze zwolni trochę i zacznij czytać ze zrozumieniem. Jak dla mnie to możesz za co chcesz płacić po milionie. A to czy mnie stać czy mnie nie stać to nie Twoja broszka. Pije do jednego, wielu żółtodziobów myśli, że jak wyda tysiące na łapmy, to to zastąpi doświadczenie i wiedzę, że uprawa sama się zrobi, bo przecież mają najdroższe lampy świata.

Bullshit, pooglądaj prawdziwe anglojęzyczne fora. Wracając do tematu, poszperaj w necie i poogarniaj na jakich ledach, również COBach ludzie robią mega rośliny nie płacąc za nie jak za hektar zborza. I proszę nie wmawiaj mi pierdół, że drogo znaczy zajebiscie, a kupienie czegoś z głową i z wcześniejszym zagłębieniem się w temat jest złe.

Na koniec, ja sobie coś tam hobbistycznie działałem na bardzo małych powierzchniach i to w dodatku na automatach z tanim ledem z czajny, lookni kilka relek to się zorientujesz w temacie. Mało tego, teraz jadę na nowym panelu który ma śmiesznie małą moc, ale daję super PPFD i PAR. Roślina wygląda lepiej jak spod HPS czy ledów które według Ciebie są lepsze tylko dlatego, że są w uj drogie. Wynik który planuję osiągnąć to ponad 2g z wata. Bez spinki, tylko jak słyszę, że musi być drogo żeby było dobrze, to ogarnia mnie pusty śmiech. 

Edytowane przez Scooby-Doo
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+