Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AF/150W HPS/Gorilla Zkittelz Auto, Blue Cheese Auto, Pineapple Express Auto,


skif

Recommended Posts

Niestety dolomitu nie było, kupiłem za to canna calmag i canna Coco a+b. Na początek wlałem pełna dawkę calmagu i pelna Coco b  (Coco a to sam azot i potas) zwróciłem uwagę że w moich poprzednich nawozach jest tylko npk a w canna Coco jest wszystko (mg mn ca fe etc) wiem już nauczka na przyszłość dlaczego warto kupić lepsze nawozy a nie te co w gratisie do boxa dostałem. Zaraz ,robię małego UPA bo zmieniłem kilka rzeczy w boxie 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 42

dzis wyciagnalem dziewczyny z boxa zeby wyrzuc nawilzacz za rada @Sweter i zamontowalem mate (taka tacka tylko materialowa z odblysnikiem) uprawowa i nalalem tam wode zeby parowala. Powstal problem taki ze wilgotnosc mam tylko 40%. Co moge zrobic zeby ja podwyzszyc? czy 40% wystarczy?. 

poobcinalem troche chorych lisci, czesc pozostawilem. Te szczytowe w wiekszosci zostaly. Mimo ze chyba juz nie usune z nich plam ani przebarwien powstalych w wyniku niedoborow ??? to czy powinny zostac czy sciac je tez?

zapraszam do zdjec i dla ciekawskich podpowiem ze:

1 to Gorilla Zkittelz

2 to Blueberry Cheese

3 to Pinneaple express

 

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

35.jpg

36.jpg

37.jpg

38.jpg

39.jpg

40.jpg

41.jpg

42.jpg

43.jpg

44.jpg

45.jpg

46.jpg

47.jpg

48.jpg

49.jpg

50.jpg

51.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Nadmierne nawożenie - najczęstszą przyczyną bańki liści, zwanej także zwijaniem się brzegów liści, przypalaniem brzegów liści i zawijaniem / oparzaniem końcówek liści, jest nadgorliwe stosowanie zbyt dużej ilości pokarmu roślinnego w stosunku do takich czynników, jak wielkość rośliny, wigor i szybkość wzrost. Pierwszą jednostką rośliny, która wykazuje stres związany z wilgocią, jest liść na jej krawędziach i / lub wierzchołkach, odzwierciedlony przez zwijanie (bańki) lub spalanie. Czasami na liściu pojawiają się również nekrotyczne plamki w kolorze miedzi. Często pojawia się twardy, chrupiący dotyk liści, w przeciwieństwie do miękkiego i chłodnego odczucia szczęśliwego liścia. Kiedy masz wysokie stężenie soli w roztworze (lub w podłożu korzeniowym) w porównaniu z niższymi poziomami zasolenia występującymi w tkance rośliny, woda jest faktycznie wyciągana z rośliny przez gradient korzeni w celu ustalenia ppm brak równowagi. IOW, to jest naturalne,odpowiedź osmotyczna, która służy do wyrównania poziomów zasolenia po obu stronach gradientu naskórka korzenia. Wycofaj się z ilości i / lub częstotliwości pożywienia roślinnego. Zbyt dużo pokarmu roślinnego może również spalić korzenie, zwłaszcza wrażliwe końcówki korzeni i włosy, co z kolei stwarza kolejny zestaw problemów, takich jak niedobory składników odżywczych. Uwaga dla bio-ludzi - wraz z wysychaniem gleby stężenie pozostałych soli wzrasta, co dodatkowo pogarsza problem. Od czasu do czasu wypłucz (przepłucz) swoje garnki, aby pozbyć się nadmiaru soli.Uwaga dla biomanów - wraz z wysychaniem gleby stężenie pozostałych soli wzrasta, co dodatkowo pogarsza problem. Od czasu do czasu wypłucz (przepłucz) swoje garnki, aby pozbyć się nadmiaru soli.Uwaga dla bio-ludzi - wraz z wysychaniem gleby stężenie pozostałych soli wzrasta, co dodatkowo pogarsza problem. Od czasu do czasu wypłucz (przepłucz) swoje garnki, aby pozbyć się nadmiaru soli.

Nie będę zaśmiecał tematu ale wkleję nie duży a jak pasujący do ciebie artykuł.A ta mata co zapodałeś to spowoduje że ci namiot zgnije .Poszukaj tacy uprawowej a nie wkładki jak do butów.Wysłałem ci to jak zaczynałeś temat.Rozumiem że za dużo czytania było.Teraz masz babo placek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z taca uprawowa se poradziłem jestem pewny że nie zgnije namiot. To co piszesz tu pasuje akurat. Po przeczytaniu artykułu pasuje to do innych rzeczy jak na przykład stres związany z overheat który molaxzony może być z niedoborem? Nie wiem, jestem początkującym grolerem problem tkwi w tym że zbyt wiele opcji tu pasuje. Masz 90 proc pewności chociaż po ostatnim update że to jest akurat przenawożenie? Bo odkąd rośliny poszły w górę zrobiło się mniej miejsca w boxie  i walczę że zbyt wysoka temperatura. Na dodatek takie okropne plamy na wyższych partiach liści pojawiły się od niedawna. @Sweter @IntoSpace nie pruje się ale wasze odpowiedzi są skrajnie różne. Częsty to przypadek na tym forum zauważyłem ale albo gość co ma dużo reputacji się nie zna i siedzi tylko dlatego żeby być fajnym albo są ludzie fachowcy którzy jeszcze nie dorobili się reputacji dlatego ciężki bardzo wybór która podpowiedź wybrać.

Tak to widzę proszę nie odbierać tego ofensywnie ale chcę zweryfikować kogo warto słuchać. 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+