Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AF/150W HPS/Gorilla Zkittelz Auto, Blue Cheese Auto, Pineapple Express Auto,


skif

Recommended Posts

39 minutes ago, MiniBox said:

Chodzi o to że temperatura powyżej 32*C dla roślinek konopii w growBox jest za wysoka do prawidłowego rozwijania się . Powinna oscylować w przedziale 25/27*C . Teraz połącz te dwa fakty Co2 najlepiej wchłaniane powyżej 32*C w dużej wilgotności powietrza. Konopia w Boxie do prawidłowego rozwoju potrzebuje 25/27*C Max wilgotności powietrza 80% 🙂 Ale to są tylko moje obserwacje 🙂

No ok, teraz zrozumialem bo sie uparlem i odkrecilem na 50proc mocy nawizlacz. Uzyskalem 80proc co zaraz pokaze na zdjeciu, ale obwiedly jakby roslinki wiec wrocilem do poprzedniej konfiguracji. Super @MiniBox. Ja jestem starszym oldskulowym gosciem ktory ceni sobie wymiane informacji na forum a nie przekrzykiwanie i cisniecie jeden drugiemu jak to fbgroups zawsze jest:) Dzieki za cenne rady. Zaraz cykne jakies fotki bo dziewczyny maja juz rowne 3 tygi to zrobie update:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zeszlo mi wczoraj troche wiec fotki tez zrobilem swieze. Aktualnie 22 Dzien

Zapraszam wszystkich do komentowania bo jak jest opcja nauczyc sie czegos z czyjegos doswiadczenia a nie na wlasnych bledach to zawsze chetnie poslucham:)

 

 

GOPR0226.JPG

GOPR0225.JPG

GOPR0227.JPG

GOPR0228.JPG

GOPR0229.JPG

GOPR0230.JPG

Edytowane przez fukanamase
  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

@CelMarzeniaAtakZycietak jest ich juz sporo, dawno upa nie robilem zaraz to nastapi to zobaczysz sam

@Rysiu  dostalem kilka rad na privce od kolegi @Sweter i po nich zdecydowalem ze te dziewczyny dokoncze tak jak zaczalem- jedna z nich bylo na wyrzucenie nawilzacza i wstawienie maty uprawowej. nastepne natomiast w tym samym boksie planuje puscic wedlug rady @Sweter -8 sztuk w mniejszych doniczkach i na macie uprawowej. Ale to sie okaze dopiero po zamknieciu pierwszego projektu do ktorego konca mniej wiecej miesiac. Dzieki kolego za super rade.

dodam jeszcze ze  nie mieszkam w polsce za to w drewnianym domku w bardzo suchym klimacie. do tego moze po niektorych zdjeciach widac ze nie za bardzo miejsca gdzie go postawic w okolicach boxa a pomieszczenie w ktorym sie box znajduje jest schowkiem na miotly bez cyrkulacji powietrza- nie chce zeby drewniany domek malymi krokami zaczal nabierac wilgoci bo kiedys moze sie to skonczyc grzybem.

A teraz zapraszam na maly update w poscie ponizej dla porzadku

Edytowane przez skif
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Szybkie info dla zainteresowanych:

Dzien dzisiejszych fotek to dzien 40

dziewczyny tak urosly ze w obawie o to ze jeszcze beda chcialy isc do gory zdemontowalem filtr z wewnatrz i zamontowalem na zewnatrz (nie zapominajac jednoczesnie o zmianie kierunku wiatraka 🙂

troche listkow poobcinalem ale tylko tych juz bardzo pozolklych

ciekawa sprawa to dziewczyna po prawej  stronie to Pineapple express auto. Dostalem rade od kolegi @Sweter zeby podniesc ja zeby wyrownac poziom szczytow. Niestety zignorowalem ta rade i efektem tego jest ze panna wystrzelila jakies kilka dni temu do gory wyzej niz reszta.

zamontowalem drugi wiatrak mieszajacy. Efektem tego plus regulacja mocy nawilzacza jest nieustannie 25-27 stopni i wilgotnosc miedzy 60-70%  24/h

zmienilem nawoz na terra bloom i daje dziewczyno sobie dojrzewac 🙂

 

zawsze chetnie przygarne wszelkie uwagi, narazie zapraszam do zdjec:

GOPR0240.JPG

GOPR0241.JPG

GOPR0242.jpg

GOPR0243.jpg

GOPR0244.jpg

GOPR0245.jpg

GOPR0246.jpg

GOPR0247.jpg

GOPR0248.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tylko podesłałem link z innego forum gdzie w namiocie 60x60 było 8 donic ,8 nie 9 bo jedna nie dała rady.A co kto zrobi w swoim namiocie sam wie najlepiej.Ale światło tam miał konkretne.I wynik przyzwoity.w celach edukacyjnych oczywiście.Wyjmij nawilżacz ,a teraz zamiast jednej donicy podstaw coś pod dwie i ustaw tak by 3 zajmowały cały namiot+poodginaj trochę liście tj(odsłoń kwiaty)Jak masz taką dużą wilgotność to dla tego że nawilżacz obecnie działa?ustaw wiatrak niech daje na główne szczyty bo kto wie co ich spotka .Ja się nie znam ale w twoim przypadku to max 4.Ładne masz te kaktusy jak na pierwszy raz.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Sweter taka wilgotność to zasługa nawilżacza. Wszystko co robię w boxie jest pod dyktando osiągnięcia założonej wilgotności 60-70proc i temp 25-27 stopni. Nie wiem czy na zdjęciach widać dobrze ale napewno częściowo na ściętych liściach że brakuje tu wapnia i magnezu. Ten proces postępuje dziś jadę kupić dolomit i spróbować zaaplikować. Mówisz o 4 kaktusach  że pasują do tego boxa?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+