Skocz do zawartości
thc-thc

grower


EstradamusEnigmusEthola

Recommended Posts

Witam mam zamiar posadzić x 1 auto mazar może 2, mam niestety obawy ze auto mazar w outdoorze nie pyknie nie wiadomo dla czego. Nie mam pojęcia czy pod koniec maja go zasadzić czy już teraz mam także parę pytań odnośnie nawozów i treningów:

1.Ma ktoś jakąś mieszankę ziemi bo myślałem nad tym żeby zrobić 50/40/10 50% - all mixa 40% ziemi z ogrodowego i 10% - kermazyt

2.Najlepsze treningi na auto? lst? hst? fim?

3.Czytałem gdzieś ze jak chłop robił outdoora z mazarami to przez jakoś pierwszy tydzień trzymał je pod oświetleniem 24h przez ten tydzień pózniej na out poleciały, zrobić tak jak on czy odrazu na out?

4.Mieszanie nawozów -  żeby być pewnym to zapytam jeżeli można mieszać nawozy i tam pisze ze 1ml/1l to do 1l wody odstanej przez 24h wleje 3/ml róznych nawozów (tej samej firmy) top max bloom itd

5.Widziałem nasiono od barney's farm które może wyprodukować do 2kg dzeżu to jest prawda? 2kg z 1 planta ? :szokhomer:Łapcie linka i napiszcie co uważacie bo mnie to ciekawi.

6.Outdoor Najbardziej plenna odmiana max 1.5m 6-9tyg najlepiej? ktoś poleca coś? myślałem o shamanie lub F1 green poison

https://www.barneysfarm.pl/tropicanna-banana-500

czy tak to się robi czy nie? bo jestem w tym zielony jak widać może to się wydawać głupim pytaniem ale nie, ja wolę być pewny że nie spale planta czy coś tam.

 :trawka: Wasze rady i zjebki jak się do tego zabrać lub co robić żeby "wyssać" :D, lepszy plon z planta będą bardzo przydatne. :trawka:

Spocik już jest 😄 na ile pod auto dół wykopać?. C

Nasiona - x3 Auto mazar od Dutch Passion

Podłoże + nawozy - Biobizz All-mix, Biobizz trypack indoor/outdoor

Z fartem ziomalki i ziomale, niech buch będzie z wami i żebyście mieli co jarać przez cały rok 😄 !! :yoda::S5:

 

Edytowane przez EstradamusEnigmusEthola
Rozbudowanie posta
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Raczej ten sezon sobie odpuść, posiedź na forum poczytaj , zdobędziesz wiedzę to za rok będziesz dumny z krzaków. A tak to będziesz tu ciągle jęczał...." co zrobić..co zrobić"

 

 

Ps. forum ma pomagać w rozwiązywaniu problemów przy tym hobby a nie prowadzić za kogoś uprawę.

Edytowane przez ja72
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Ziemia spod pokrzyw, ewentualnie dobra ziemia z ogrodniczego... tylko takiego ogrodniczego który nie trzyma tej ziemi na dworze. (5 zł za worek 10l ja płaciłem). Taką ziemię 50/50 z tym co masz na spocie.

2. Zapomnij, sadź automaty i puść je wolno. Bez treningów! 😉

3. Najlepiej wykiełkować w domu i przez pierwszy tydzień przetrzymać je bezpiecznie w doniczkach... takie malutkie 0.33l wystarczą (20gr w ogrodniczym).

4. Lej tyle nawozów ile zaleca producent.

5. Możliwe, ale zapomnij o takim wyniku.

6. Nie bardzo rozumiem, ale odmiany wybierz takie jakie Ci się podobają... Wszystkie auto dojdą pod naszym niebem.

7. Pod auto 50l-100l... Pewnie można w mniejszych, ale lepiej jak jest więcej?

8. Załóż fotorelację jak już zaczniesz... będziemy pomagać 😉

9. Czytaj dużo, poprzeglądaj fotorelacje innych... zawsze można coś ciekawego wyciągnąć dla siebie.

 

 

Edytowane przez Pomidorek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, Pomidorek napisał:

1. Ziemia spod pokrzyw, ewentualnie dobra ziemia z ogrodniczego... tylko takiego ogrodniczego który nie trzyma tej ziemi na dworze. (5 zł za worek 10l ja płaciłem). Taką ziemię 50/50 z tym co masz na spocie.

2. Zapomnij, sadź automaty i puść je wolno. Bez treningów! 😉

3. Najlepiej wykiełkować w domu i przez pierwszy tydzień przetrzymać je bezpiecznie w doniczkach... takie malutkie 0.33l wystarczą (20gr w ogrodniczym).

4. Lej tyle nawozów ile zaleca producent.

5. Możliwe, ale zapomnij o takim wyniku.

6. Nie bardzo rozumiem, ale odmiany wybierz takie jakie Ci się podobają... Wszystkie auto dojdą pod naszym niebem.

7. Pod auto 50l-100l... Pewnie można w mniejszych, ale lepiej jak jest więcej?

8. Załóż fotorelację jak już zaczniesz... będziemy pomagać 😉

9. Czytaj dużo, poprzeglądaj fotorelacje innych... zawsze można coś ciekawego wyciągnąć dla siebie.

1.Jaka ziemie polecasz do mixow 50/50?

2.Ale auto z treningami to większy plon przecież ;p.

6.Chodziło mi o najwydajniejszą odmiane która ma max 1.5m wysokośći gotową do max 70dni, żeby był dobry jazz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+