Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Kaszalot

Recommended Posts

Yo. Konto mam tu od daaaawna ale jestem przyczajonym obserwatorem hehe. Więc też coś napiszę o swoich małych przeżyciach ze sklepem thc-thc. Kupiłem tam nasiona i mam z nich małe drzewka, wiem że amatorką zajeżdża ale i tak jestem zadowolony.

Zapodam tu parę fot, coś ala mini fotorelka hehe.

received_2198455123581893.jpeg

received_335125637142415.jpeg

received_266975360875774.jpeg

received_418252315654414.jpeg

received_613909525792262.jpeg

received_1666891813455796.jpeg

received_821000734921186.jpeg

received_907758602949701.jpeg

received_675413819539504.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Może napiszę jak to u nas wygląda z nasionami i co robimy żeby były cały czas świeże.

Zwróćcie uwagę że w swojej ofercie nie mamy 100 producentów nasion i 3 tyś odmian. Skupiamy się wyłącznie na kilku producentach i ich odmianach. Dlaczego tak robimy?

Po pierwsze, przy mniejszej ilości odmian (staramy się mieć tylko najlepsze) wszystko się sprzedaje na bieżąco i nic nie zalega na magazynie. Nie wprowadzamy do oferty wszystkiego co pojawi się na rynku, żeby później latami leżało na magazynie nim się na to znajdzie kupiec.

Po drugie, mamy tylko wąską liczbę producentów nasion w ofercie. Lepiej jest współpracować z kilkoma producentami nasion. Zaopatrując się bezpośrednio u nich, nie przez hurtownię. Dzięki temu producenci z którymi współpracujemy dbają o to żeby nasiona które nam wysyłają były zawsze świeże, gdyż dużo im ich sprzedajemy i nie stać by było ich na popsucie z nami relacji.

Wszystkie nasiona u nas w magazynie są przechowywane w lodówkach z systemem no frost. Dodatkowo pod to wszystko mamy podpięty wirtualny magazyn i dzięki temu wiemy jakie są daty przyjęcia nasiona na nasz magazyn. Wiemy dokładnie czy coś przypadkiem nie za długo leży nam na magazynie.

Co jeśli nasiona nie wykiełkują? Bez problemu można nam złożyć reklamację na email. Posiadamy fizyczne biuro obsługi klienta w Hiszpanii i przez to możemy zgodnie z prawem rozpatrywać tam tego typu reklamacje.

 

Pozdrawiam

THC-THC

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+