Skocz do zawartości
nasiona konopi na stronie thc-thc

darmowe nasiona marihuany rozdawane na forum

Recommended Posts

Opublikowano

Yo. Konto mam tu od daaaawna ale jestem przyczajonym obserwatorem hehe. Więc też coś napiszę o swoich małych przeżyciach ze sklepem thc-thc. Kupiłem tam nasiona i mam z nich małe drzewka, wiem że amatorką zajeżdża ale i tak jestem zadowolony.

Zapodam tu parę fot, coś ala mini fotorelka hehe.

received_2198455123581893.jpeg

received_335125637142415.jpeg

received_266975360875774.jpeg

received_418252315654414.jpeg

received_613909525792262.jpeg

received_1666891813455796.jpeg

received_821000734921186.jpeg

received_907758602949701.jpeg

received_675413819539504.jpeg

Opublikowano

Tak jak wcześniej pisałem, że zrobię relacją z kiełkowania po tym jak pestki do mnie dojdą. A więc paczka szybko doszła dobrze zapakowana. Na 10 auto ak47 które zamówiłem wyszły wszystkie. Tak samo z easy plantami xxl wszystkie 5 pokazały kiełki.

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć. Ja powiem tak jeśli chcesz kupić świeże nasiona których nie musisz moczyć w wodzie żeby pościły kiełki to polecam sklep thc-thc. A jak chcesz starych nasion z którymi będziesz się męczył to kupuj w innych sklepach  :default_wink:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Może napiszę jak to u nas wygląda z nasionami i co robimy żeby były cały czas świeże.

Zwróćcie uwagę że w swojej ofercie nie mamy 100 producentów nasion i 3 tyś odmian. Skupiamy się wyłącznie na kilku producentach i ich odmianach. Dlaczego tak robimy?

Po pierwsze, przy mniejszej ilości odmian (staramy się mieć tylko najlepsze) wszystko się sprzedaje na bieżąco i nic nie zalega na magazynie. Nie wprowadzamy do oferty wszystkiego co pojawi się na rynku, żeby później latami leżało na magazynie nim się na to znajdzie kupiec.

Po drugie, mamy tylko wąską liczbę producentów nasion w ofercie. Lepiej jest współpracować z kilkoma producentami nasion. Zaopatrując się bezpośrednio u nich, nie przez hurtownię. Dzięki temu producenci z którymi współpracujemy dbają o to żeby nasiona które nam wysyłają były zawsze świeże, gdyż dużo im ich sprzedajemy i nie stać by było ich na popsucie z nami relacji.

Wszystkie nasiona u nas w magazynie są przechowywane w lodówkach z systemem no frost. Dodatkowo pod to wszystko mamy podpięty wirtualny magazyn i dzięki temu wiemy jakie są daty przyjęcia nasiona na nasz magazyn. Wiemy dokładnie czy coś przypadkiem nie za długo leży nam na magazynie.

Co jeśli nasiona nie wykiełkują? Bez problemu można nam złożyć reklamację na email. Posiadamy fizyczne biuro obsługi klienta w Hiszpanii i przez to możemy zgodnie z prawem rozpatrywać tam tego typu reklamacje.

 

Pozdrawiam

THC-THC

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Wpisy na blogu

  • Nowe tematy

  • Nowe posty

    • 📝 Update: Marvel, Luna, Bulma – White Widow Squad 📆 Data: 26.09.2025 🎯 Stan po podlewaniu + analiza struktury LST (BoNaZaj™)     ---   📍 Rozmieszczenie roślin – duży namiot (80x80x180):   Lokalizacja Roślina Doniczka Uwagi   Tył prawa 🌸 Marvel okrągła Najmniejsza z WW, ale już z preflowerami Tył lewa 🌙 Luna kwadratowa Mocny trzon, rozłożysta – z wieszakiem Przód lewa 🍞 Bulma kwadratowa Dużo bocznych topów, pełny rozkład       ---   💧 Podlewanie – łączna mieszanka: 5.0 L   🔬 Woda przygotowana z korektą pH (~6.3–6.4), na bazie kranówki. ➡️ Bio-Bloom dodany w ilości 10 ml na 4 L mieszanki (1 L został wcześniej odseparowany dla młodszych roślin bez Bloom)     ---   🧪 Dokładne dawki nawozów – na 5.0 L:   Składnik Dawka na 1L Ilość (5L) Uwagi   Bio-Grow 2.0 ml 10 ml Dla wszystkich roślin Bio-Bloom 2.5 ml/L 10 ml (do 4 L) Tylko dla Marvel, Luna, Bulma, Noodle Top-Max 1.2 ml 6 ml Booster topów Bio-Heaven 2.0 ml 10 ml Regeneracja i metabolizm Root-Juice 1.5 ml 7.5 ml Aktywacja korzeni Missing Link 1.0 ml 5 ml Mikroelementy Bio-pH Down – kilka kropli Korekta pH do ~6.3–6.4       ---   💧 Rozdział podlewania (każda po 1.0 L):   Roślina Ilość Bloom? Uwagi   Marvel 1.0 L ✅ Tak Najmniejsza z WW, ale pierwsza z włoskami Luna 1.0 L ✅ Tak Trening z wieszakiem, gęsta, mocna Bulma 1.0 L ✅ Tak Szeroka struktura, dobrze przyjęła wodę       ---   🧠 Ocena treningu BoNaZaj™ (WW Edition)   Marvel – mimo że najmniejsza, to pierwsza z preflowerami; układ nisko, boczne odrosty zrównane ze szczytem.   Luna – klasyczny „parasol”, topy mocno rozstawione, stabilne, trzon gruby – bardzo dobrze zareagowała na ostatnie LST.   Bulma – największa z WW, najbardziej "otwarta", dużo aktywnych bocznych topów, wymaga korekty dolnych liści za 1–2 dni.       ---   🧬 Genetyka:   🌸 Marvel – White Widow Auto (Zamnesia), wykiełkowana 28.08   🌙 Luna – White Widow Auto (Zamnesia), wykiełkowana 28.08   🍞 Bulma – White Widow Auto (Zamnesia), wykiełkowana 28.08       ---   📸 Zdjęcia: widoczne w relacji z dnia 26.09 📦 Warunki w namiocie: LED pełna moc, RH ~61%, temp ~24 °C
    • 📝 Update: Noodle, Phoenix, Rhino – rozmieszczenie, podlewanie i LST 📆 Data: 26.09.2025 🎯 Stan po podlewaniu + ocena stylu BoNaZaj™ Light --- 📍 Rozmieszczenie roślin: Lokalizacja    Roślina    Doniczka    Uwagi Duży namiot – przód prawa    🥢 Noodle    okrągła    Starsza, szeroka, bardzo dobrze rozciągnięta Duży namiot – tył środek    🔥 Phoenix    kwadratowa    Rozwija się szybko, nowy przyrost po LST Mały namiot – solo    🦏 Rhino    kwadratowa    Samotna, młoda, dziś pierwszy trening LST --- 💧 Podlewanie – łączna mieszanka: 5.0 L 🔬 Woda przygotowana z korektą pH (~6.3–6.4), na bazie kranówki. ➡️ Bio-Bloom został dodany tylko do 4 L! 1 L (dla Phoenix i Rhino) odlany przed dodaniem Bloomu --- 🧪 Dokładne dawki nawozów – na 5.0 L: Składnik    Dawka na 1L    Ilość (5L)    Uwagi Bio-Grow    2.0 ml    10 ml    Dla wszystkich roślin Bio-Bloom    2.5 ml/L    10 ml (do 4 L)    Dodany po odlaniu porcji dla Phoenix i Rhino Top-Max    1.2 ml    6 ml    Booster topów Bio-Heaven    2.0 ml    10 ml    Regeneracja i metabolizm Root-Juice    1.5 ml    7.5 ml    Aktywacja korzeni Missing Link    1.0 ml    5 ml    Mikroelementy Bio-pH Down    –    kilka kropli    Korekta pH do ~6.3–6.4 --- 💧 Rozdział podlewania: Roślina    Ilość    Bloom?    Uwagi Noodle    1.0 L    ✅ Tak    Pełna dawka Bloom, rozwój szczytów Phoenix    0.7 L    ❌ Nie    Młoda, rozwój aktywny, bez Bloom Rhino    0.3 L    ❌ Nie    Pierwsze nawożenie + pierwszy trening --- 🧠 Ocena LST – styl BoNaZaj™ Light Noodle: układ bonsai się utrzymuje, ale nowe topy lecą do góry → do korekty i dalszego rozciągania. Phoenix: bardzo dobra reakcja na wczorajsze LST, nowe pędy idą szeroko. Rhino: pierwszy dzień treningu – kotwica przy podstawie, delikatne zgięcie bez złamań. --- 🧬 Genetyki i wiek: 🥢 Noodle – niezidentyfikowana sativa/hybryda, wykiełkowana 26.08 🔥 Phoenix – Rainbow Sherbet Auto (Zamnesia), wykiełkowana 08.09 🦏 Rhino – White Rhino Auto (Zamnesia), wykiełkowana 15.09 --- 📸 Zdjęcia: dodane powyżej w relacji 📦 Warunki: LED na pełnej mocy, RH ~61%, temp ~24 °C  
    • To co piszę to ja bym tak robił na biobizzie na 15dzien pół dawki i dwa takie podlania i później normalnie pod rozpiskę 👍
  • Gallery Statistics

    • Images
      64.9 tys.
    • Comments
      1.3 tys.
    • Albums
      1.9 tys.

    Latest Image
    Przez wiolaaa2682.,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+