Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

W dniu 10.05.2020 o 12:35, Pomidorek napisał:

Niedobory postępują? a próbowałeś zrobić oprysk z tego calmaga a pożywkę zostawić tylko z a+b z odpowiednim ec?:D tak ogólnie to korzenie widać że zdrowiutkie... kwiatów też sporo 😄 żeby teraz tylko wszystko ładnie popuchło 

Tak, postępują ale teraz tak jak by mniej. Dzisiaj wymieniłem jakies 90% pożywki czyli około  50 litrów. Muszę nabyć jakąś pompę bo nie jest łatwo wymieniać pożywkę  jak rośliny są takie duże. Na przyszłość będą wprowadzone zmiany wydaje mi sie ze dwie rośliny na jeden pojemnik taki jak u mnie czyli 65cm(75litrow) jest za mały . Ogolnie to zrobiłem mniejsze Ec 2.1 i bede obserwował co dzien czy potrzebują większe Ec czy nie. Przez ostatni tydzien chyba zbyt mocno im fundowalem żarcie a jak pisze Pomidorek to bedzie raczej wina pH ktore zazwyczaj zbijałem do mniej więcej 5.7. Dzisiaj po wymianie wody i dodaniu nawozów wyszlo 6.1 i tak zostawiłem bo do jutra powinno być już jakieś 6.3. Najbliższe dni zweryfikują moje dzisiejsze działania w ogródku  🤔😅

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pompka przydatna rzecz... też mam ale taką do akwarium malutką... 😄 zbiornik 40l opróżnia jakieś 20-30 minut... ale mi to nie przeszkadza... moja łakomczuszka pije teraz 5l pożywki na dobę 😄 EC mam podobno 3,4... miernik może przekłamywać... też myślę że przekarmiam(plagron mówi żeby nie przekraczać 3.0)... ale na razie nie widać żeby była popalona czy zablokowana... za kilka lat jak szczęście dopisze będziemy ogarniać z czym to się je 😅

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, Pomidorek napisał:

Pompka przydatna rzecz... też mam ale taką do akwarium malutką... 😄 zbiornik 40l opróżnia jakieś 20-30 minut... ale mi to nie przeszkadza... moja łakomczuszka pije teraz 5l pożywki na dobę 😄 EC mam podobno 3,4... miernik może przekłamywać... też myślę że przekarmiam(plagron mówi żeby nie przekraczać 3.0)... ale na razie nie widać żeby była popalona czy zablokowana... za kilka lat jak szczęście dopisze będziemy ogarniać z czym to się je 😅

Zmniejszylem ec bo widzialem na twojej poprzedniej fotorelacji ze tam chyba miałeś maxymalne Ec 2.0?? I wydaje mi sie ze włosy zaczęły ciemnieć i myślałem ze to może przez zbyt wysokie ec plus przyjarane koncowki liści.. wieczorkiem im dowale więcej jeśli okaże sie jednak ze zrobilem terqz za małe stężenie.

Podnioslem Ec do 2.7 dzisiaj i wydaje mi sie ze niedobory  ustępują bo łodyga juz jest tylko troszkę fioletowa.

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+