Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

48 minut temu, StayLowKey napisał:

Jaka moc napowietrzacza i na ile litrów ? 

🤔Szczerze to nie wiem.. jest to zestaw aeros2 pewnie można  to gdzieś sprawdzić..  

Pojemniki mają w pierwszej fazie 15litrow później będzie 12litrow.. jaka pompa nie  wiem 🥴

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moim zdaniem jeśli dołożyłbyś mocniejsza pomp miałbyś lepszy efekt 😀 ja do 20l zapełniony w okolicach 16-17l daje 200l/h a potem dokładam jeszcze 100l/h cZyli wychodzi 300l/h. Czytałem na zagranicznych forach ze i tak lepiej dać więcej 😄 chociaż wtedy to woda będzie chyba się gotować 🤪😝

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 minut temu, StayLowKey napisał:

Moim zdaniem jeśli dołożyłbyś mocniejsza pomp miałbyś lepszy efekt 😀 ja do 20l zapełniony w okolicach 16-17l daje 200l/h a potem dokładam jeszcze 100l/h cZyli wychodzi 300l/h. Czytałem na zagranicznych forach ze i tak lepiej dać więcej 😄 chociaż wtedy to woda będzie chyba się gotować 🤪😝

Noo wydaje mi sie ze jak bym tam dołożył więcej bąbelek to była by powódź ponieważ juz się porządnie "gotuje woda".. ale dziękuję bardzo za uwagę może kiedyś coś pokombinuje 🙂 pokaż jak to wygląda u Ciebie. Jestem ciekawy 🙂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po zdjęciach widać że pompa daje radę... jeszcze pytanie jaką masz temperaturę pożywki? 😄 Spróbuj jej podnieść EC na 1,6~ zobaczymy jak zareaguje... może twoja odmiana potrzebuje trochę więcej papu? ale ogólnie wyglądają fajnie... trochę jaśniutkie są... aparat dobrze oddaje kolory?:D 

Edytowane przez Pomidorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temperatura pożywki ma okolo 22-23 stopnie. Uzywam grzalek ale najmniejsza regulacja na grzalce to niestety 22stopnie.. wczoraj wieczorem je wyłączyłem bo wyczytałem gdzieś że może byc niżej 17-20°.  Jak myslisz @Pomidorek ? Ile jest u Ciebie? Z tego co kojarzę pisałeś u siebie że chyba nie pilnujesz temp? Korzystam z kalkulatora hydro plagron.. według kalkulatora powinno być 1.2 Ec.. myślałem o tym żeby podnieść Ec ale nie chciałem być nadgorliwy i czegoś zepsuć 😉 aparat raczej daje radę na żywo wyglądają bardzo podobnie..  dziś wieczorem zrobię mocniejsze papu.. zobaczymy... 😌

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pomidorek Ec skacze do gory czy spada w dół? 7-9litrow to bardzo dużo... mogę mieć problem w moich pojemnikach.. bo sa malutkie 12 litrow pozniej to tyle co nic... może pomyślę żeby je jakoś przerobić i dołożyć zbiornik jakiś ale bez pompy wody(cyrkulacyjnej) się nie obejdzie.. jakieś pomysły? 🙃

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skacze do góry... a ja się później dziwię że EC takie duże, jak 1/3 pożywki w pojemniku została :Facepalm: mam w głowie mały pomysł... będę teraz budował nowy system hydro też DWC (4x 20l wiadra), ale z pompką i w każdej chwili będę mógł wypompować pożywkę do pojemnika za boxem i tam się bawić i miksować mikstury... ale to tylko pomysł jak wyjdzie wykonanie to zobaczymy 😄  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+