Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hps 400w, box 1m2, RQS Critical kush, Bubble kush, Specjal kush


Koper

Recommended Posts

IMG_20200207_155217.thumb.jpg.7f6eadee8cd04f731e0309fd1ce24648.jpgSiema ludziska 

Włączyłem do podlewania canna rizotonic, na stronie producenta jest 20 ml na 10 l, a na butli 40ml na 10 l, która wartość lepsza? Producent zaleca do każdego podlewania dodawać rizo dopuki nie rozwinie się system korzeniowy. 

Jak się ma to uwas w praktyce? 

Dziś się zaniepokojilem, ale wydaje miś się że chyba przelałem,Ten rizo Specjal zmienił kolor liści na jaśniejszy i podniosły się listki tak do poziomu bardziej, może się mylę ale reszta moich roślinę jest troche  ciemniejsze i nie mają tak poziomych liści, może to zależy od odmiany, niewiem. 

Podlalem  2 razy według dawki producenta, za dwa dni chcem dać sama wodę a potem znowu rizo tyle że po 20 ml. I tak dalej woda rizo. . Powinienem podawać go naprzemian? 

Edytowane przez Koper
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przesadziłem i leje 40 ml na każdy 10l,dzieki niewidzialne że na weg 20 już wiem. 

 Leje tak 5ml na 1,250 l wody, rozmieniam to, Specjal ma dopiero 8 dni od wyjścia więc właściwy weg się nie zaczął, około dwa tygodnie, tak czytałem albo 5-7 blaszek  to już nie sadzonka 

 

Edytowane przez Koper
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema rolnicy, pierwszy poważny problem którego nie mogę ogarnąć, a pewnie rozwiązanie jest banalne. Pilnie potrzebny doktor  komentarz co ijak 

Wilgoć wilgoć mam dwa nawilżacze jeden lepszy drugii trochę słabszy, i nie dają rady, przekładam, układam podnosze i nic, co mam robic, wentylacja 350m3 czy to przez nią? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Robię wszystko co mogę na chwilę obecną ma ok 45 50 %mało wiem podratowalem się kermazytem więc może te 55 będzie.ale doniczki małe 1.5 puki co do 11l nie dam będę myślał. Co grozi jeśli jest za mało wilgoci? Dużo stracę? 8le to może być procent? Jak zacząłem to postawiłem sobie cel 300 g 15811694241483411933870096822599.thumb.jpg.c8e45f5d87f0645e21595969442c474a.jpg

Jak wyłączyłem wentyl jeden albo drugi To temperatura ponad 31 a wilgoc podskoczyla  do 71 i więcej Ale musi wyciągać, mój błąd kupiłem za mocny wyciąg 

Edytowane przez Koper
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+