Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hps 400w, box 1m2, RQS Critical kush, Bubble kush, Specjal kush


Koper

Recommended Posts

1 godzinę temu, bortek napisał:

Pomyśl kolego skoro masz 70%to po ch*j włączac. 

No idla tego nie włączam, upewniam się tylko czy nie trzeba wymieniać tej wilgotności na nową świeża wilgotność otych samych procentach. Ziomeczki wielkie dzięki gdyby nie waszE rady uuuu było by,kiepsko

niby się przygotowałem ale myślę że to z przewrazliwenia i obaw,  no i wkoncu jestem żółto _dziobem, kiedyś i ja będę doradzał, od dziś włączam Więcej luzu, raz się nie uda trzeba  próbować 2,3, 4..... I do skutku, ale myślę że się uda 

Edytowane przez Koper
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,mam ziemiorki, biegają mi po boxie i wydaje im się że tak mogą. To oznaki nadmiernego przelewania, powiem krótko jak sypalem ziemię do jiff, to już widziałem w glebie, jakieś robaczki, i myślałem to normalne. A teraz się rozwinęło i biega umnie. (mogło zaczajic się w glebie i przetrwać?), by niszczyć mi uprawę,

Oto co zamierzam zrobić, na paczatek od dziś  włączam na noc canna curre, do każdej roślinki prócz w jiffach, przesuszam glebę w każdej doniczce, kupuje plastry na robactwo (żółte od substral) i ewentualnie chemia  od substral na mszyce- Polysect. Pytanie czy można  stosować i dodawać inną chemię do canny, Niż canna? (polysecet) 

Macie sprawdzone metody? 

Chętnie poczytam o waszych przypadkach. 

Widziałem tylko 2 te robaczki jednego kilim a drugi spieprzył ale muszę interweniować 

I czy muszę w stosować ten nawóz od substral na wszystkie doniczki? Bo jak w jednej niema a wdrugiej są te larwy czy nie zaszkodzi tej co w nich niema? 

Edytowane przez Koper
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano raz na tydzień zamierzam wrzucać foto, chyba że coś będzie się dziać. 

Tempera dzień 27-28,noc 18,5-18

Wilgotności 30%

Weg dzień 16

IMG_20200216_110927.thumb.jpg.eb2da09a8a3acf24a2dbc4343e67d86b.jpg

Ziemiórki według mnie zlikwidowane (woda z czosnkiem), 

W poniedziałek zamierzam wszystkie największe panny przesadzić do 11l donic 

W dniu 13.02.2020 o 10:46, guanokalong napisał:

Nastepnym razem jak polozysz na dno przykryj agrowloknem i dopiero ziemia. Teraz musisz uwazac, jesli za bardzo przesuszysz one beda  zyly zaczna jesc korzenie. Poczytaj o domowych sposobach.

Posluchalem i wszystkie specjale przesadzilem z agrowloknina. 

Edytowane przez Koper
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+