Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl
Koper

Hps 400w, box 1m2, RQS Critical kush, Bubble kush, Specjal kush

Recommended Posts

Z tego co widzę włączasz nawilżacz przy włączonej lampie. Myślę że tak się nie robi, skroplona woda na liściach może się ,, ugotować,, ... Dużo ludzi robi bez nawilżacza...

Same krople na liściach moga działać jak soczewka i palić wszystko co bedzie pod spodem.  Lepiej dawać na noc nawilżanie albo inny typ nawilżacza który nie tworzy mgiełki.

Czyli rozumiem że mam nie używać nawilżacze w dzień i będzie ok?! 

Godzinę temu, guanokalong napisał:

Z tego co widzę włączasz nawilżacz przy włączonej lampie. Myślę że tak się nie robi, skroplona woda na liściach może się ,, ugotować,, ... Dużo ludzi robi bez nawilżacza...

Co to znaczy "bez" nie musi być nawilzacza? 

Ja tak nie napisałem że nie musi być nawilżacza.... Jak ktoś nie ma to nie używa i też rośnie. Na noc się włącza na trochę, skończysz nawilżać włączasz wiatrak...

15 minut temu, guanokalong napisał:

Ja tak nie napisałem że nie musi być nawilżacza.... Jak ktoś nie ma to nie używa i też rośnie. Na noc się włącza na trochę, skończysz nawilżać włączasz wiatrak...

Popaliło mi wszystkie bubble, plamki jak popioł, popiołowate  takie,na listkach(od tej pary dlatego że szukałem,Rozwiazania, a wieme że miały nasobie rose,), nic nie wymyślę, postawie ten. Mocniejszy w róg wlacze mieszający i jakoś to będzie.I zdala  od lampy wilgoć się nie mierzy pod lampa 

Edited by Koper

Podajcie sprawdzony link lub model nawilżacza do odpowiedniego nawilżania boxa aby  nie było co jest teraz. Coś tam muszę wstawić. 

Edited by Koper

Jak dla mnie możesz mieć ten co jest teraz ale włączaj go na noc jak lampy masz pogaszone i ustaw na niego wiatrak żeby nie pryskał na rośliny :) Jak masz dobry mieszak to nie robią się krople tylko ładnie wszystko jest rozprowadzane.

8 godzin temu, Maaac napisał:

Jak dla mnie możesz mieć ten co jest teraz ale włączaj go na noc jak lampy masz pogaszone i ustaw na niego wiatrak żeby nie pryskał na rośliny 🙂 Jak masz dobry mieszak to nie robią się krople tylko ładnie wszystko jest rozprowadzane.

A muszę tak robić skoro mam 70%wilgotność w nocy,mieszak raz wczas i tak włączam? 

Tak jak napisał Bortek jesli jest 70 to nie potrzebujesz nawilżacza. Wręcz odwrotnie... będziesz przy flo musiał to zbić :)