Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
thc-thc.com seedstockers.com indorshop.pl
Koper

Hps 400w, box 1m2, RQS Critical kush, Bubble kush, Specjal kush

Recommended Posts

taki wkasnie podałem, wczesniej woda utleniona i nic (ja mam wszystko canna a tam na etykietach zeby nie używać z h2o2) - nic sie nie stało, potem czosnek,i tez nic. podałem tez olejek neem i ku**a dzis widze jednego w miseczce z octem jabłkowym  kurkumą i płynem.a podalem ta chemie. co jeszcze mozna podać. 

siemano 

weg 22

i zastanawiam sie  nad scrog i to poważnie moze jakies rady? 

IMG_20200222_154004.thumb.jpg.f025d55b97584ef58ee2e13f2484b74e.jpg

zrobilem toping  na wszystkich procz tych trzech najmniejszych (sory za tabliczki nie zwrocilem uwagi, a panny spią wiec nie bede przeszkadzał), te trzy to spejal kush Ogolnie jest ok ale po przesaadzeniu  do 11l na  wszystkich bubble zaczely żółknąć listki te startowe i na jednej palce te pierewsze po startowych, najpierw byly bialawe potem jasno ziellone i zaczely sie robic żółte. Bubble wyglądały oklapniete bez zycia ale wrocily.(czy to przez przesadzke) wygląda  to na niedobor azotu,albo za dużo wilgoici, albo korzenie uszkodzone(puzniej dodam foto) . Walcze z tymi ziemiorkami.czy to przez nie? 

i najważniejsze pytanko do kogos z doswiadczeniem. 

czy po stosowaniu chemi moge odrazu zapikowac  nicienie na te ziemiorki.?

czy trzeba przelac i poczekać czas goni a te muszki mi wciaz goszczą 

Edited by Koper

Jaki niedobór azotu jak poszły do takiej nakoksowanej ziemi? A nicienie mozesz wlac bez obawy

IMG_20200222_234342.jpg

a moze ona przelana jest? korzenie miały wszystkie bialutkie, przy przesadzaniu,albo robactwo? dzis oprysk z  olejkiem neem  i olejkiem herbacianym zrobiłem. jak często go stosowac? aby nie przecholowac dodam ze na wszystkich bubble tylko listki zarodkowe sa żółte gdzies czytalem ale niepamietam oczym to świadczy 

Edited by Koper
  • Sad 1

rozgrzewam olejek z miodili w strzykawcece pod lampą, robie źle czy jest ok. temp nie przekracza 28 pod lampą 

siemano

weg 29 

temp dzien 27 -28/noc 17,5-19,5

wilg dzień do 30%noc 70/80%

według mnie idzie wszystko ok,  w planach mam scrog. Bubble zamierzam jeszcze raz topowac aby specjal troche nadrobił.Nawozow procz rhizotonic i canna curre nie stosuje jeszcze. Ziemiorki narazie nie widze.

IMG_20200229_143919.thumb.jpg.0eda3fc076915c042385aac007d4d34a.jpg

zdrówka na  weekend wszytkiim. 

siema

• Like 1
  • Upvote 6

Posted (edited)
W dniu 29.02.2020 o 19:42, guanokalong napisał:

Súper ze sie pozbyles obcych 🙂

dzis jedna kilim ale nie w namiocie, tam puki co cisza. Jak bys kiedys mial probkem z nimi to albo chemia albo nicienie polecam. bo jak piszą  o czosnku i wodzie utleniona umnie nie podzialalo

Edited by Koper