Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hps 400w, box 1m2, RQS Critical kush, Bubble kush, Specjal kush


Koper

Recommended Posts

Kiedy stosować ten nawóz na weg? 

Teraz mam sadzonki tak, tydzień   dwa będę je trzymał potem do donic 1,5 l o kolejne 2 tyg około i przesadzam do 11 l i wtedy czekam 2-3 tygodnie i lecę z tym nawozem z połową dawki tak? 7-8tygodni i dopiero nawóz? 

Może ktoś się wypowiedź,albo pomuc ustalić plan nawożenia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lepiej zostaw i posadź z tymi doniczkami bo jak będziesz to odrywał to uszkodzisz korzenie. Na przyszłość sadź od razu w 1,5l... Masz dobrą ziemie i nie dawałbym żadnych nawozów... Ewentualnie ten canna rhizotonic to chyba na korzenie jest, wg zaleceń producenta 😉 I daj żyć tym roślinką... od razu nie wyskoczą 1,5m krzaki 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To jak i doniczki to i Mh zmienić na 600w

Rano zrobię aktualne foto i się ktoś wypowie czy i które przesądzac, poczekam trochę 

ku**a w kurwiony jestem, mój lider Critical 5 pestek mi padło a postepowalem tąk samo, wczoraj na wate poszły specjale 3 pestki zobaczymy, a najlepsze jest to że dostałem 5 gratisów Critical, 5 padło 5 zostało oj nie wiem, rozumiem jedna dwie, zostawię na out. 

Weg będzie trochę skompkikowany

Edytowane przez Koper
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dwie panny przesadzone, do 1,5 l specjal i bubble,obie maja po 6 dni.(czyli weg 6 dzionek tak) jak widać Critical stoi w miejscu. dodałem na ok 2 centy kermazyt, podlalem obydwie po ok 300 ml wody z rizothonic według dawki producenta. 

 

Zmieniłem też lampe na Mh 600 i nie tylko dlatego bo UWAGA mam problemy z temperatura. Dziś rano miałem 19 stopni po odpaleniu 250 Mh, zmieniłemlampe i jest ok 23. Wentyl chodzi na 350 m3 boję się o flo za i dalszy weg pomocy

 

Kupiłem wedlyg mnie zbyt mocny wentyl,Td 500{Doradzili mi z Forum} I trochę żałuję że posluchalem bo chciałem Td 350.nie mogę go włączyć na noc na najsłabszym biegu bo mam 16.c i pewnie mniej stopni, zamówilem specjalnie na noc taki max 150m3 może będzie git, druga rzecz że na noc muszę zamykać wylot przy wylocie u góry bo mi  wpompowuje wentylacja powietrze z podwórka (mam wywiewke przy ścianie nośnej od pokoju, przekulem się, i takie tam, nie mogę dać ddlurzszej rury bo przypał sąsiedzi i wogole toby wyglądało i wzbudzalo nie potrzebne zainteresowanie) w 10 min mam  w boxie to ca na podwórku, mam grzejniki te do boxów strata produ a ciągną 80 w , musi byc mniejsza moc wentyl. i  powinno być git na flo będzie już ciepło to niech wyciąga będzie gdzieś. 18- 19 na noc chyba. Czekam na jakiś komentarz

IMG_20200205_093531.jpg

Edytowane przez Koper
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, bortek napisał:

Miałem ci pisac własnie ze ten wyciag na 3cim biegu to ci wyciagnie te doniczki, mam ten sam wentyl w 2.25m2 i leci na drugim biegu. 

Powiedz która temperatura ważniejsza w boxie ta nad lampą czy pod ale na r samym rogu

 Na d mam 23 a pod 26 mam obawy z tym wentylem

Chodzi o fazy weg  i flo jakich temeratur przestrzegać tylko gdzie nad czy pod lampą bo już zglupialem

 

Edytowane przez Koper
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W nocy nie masz szans na wentylator, może na wiosnę,  albo o małej m3 żeby tylko wilgoć wyciągał, a nie obniżał temp, i nie wpuszczał powietrza z zewnątrz, nie kombinuje, wiem że wdzien jest dobra temp, PS w nocy otwieram dwa wloty, dwa rękawy, i mi spada do 16  dziś tak miałem dziś odrazy reakcja, mam oddzielny pokój i tam niema ogrzewania, w domu jest 19 18 a tam mniej i dlatego, mróz był teraz, pilnuje jak cholera, grzałka na programator i tyle oglądałam pogodę i diagnoza,

Co sądzisz o pannach jak się mają wszystko idzie ok

Tu jakis jak by pazur IMG_20200205_225329.thumb.jpg.d9a557262c39a01b9541e927e5e99e81.jpg

 

IMG_20200205_225332.thumb.jpg.eb622b794adcf8828af2a4cf2018c00b.jpg

IMG_20200205_225306.thumb.jpg.a583a816f93ae5090c82cff49a0a843a.jpg

Critical kush jeden ocalał dopiero wyszedł. 

15809419229523128850150539500170.thumb.jpg.8f125ec4d63c49f51782fa0c94c8c0ae.jpg

 

PS ile byś dawkowal rizhotonic ja chcę. Lac co drugie podlanie i na każdy stres. 

Edytowane przez Koper
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+