Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Cree3590/clu058/biotabs/remo/2,88m2/mix


Recommended Posts

Jeśli to by była jedna, dwie roślinki to spoko. Ale teraz mogą zapładniać siebie nawzajem.  

Słyszałem, że jak wyrastają tylko pojedyncze to wystarczy upierdzielić jajca i roślinka dalej kwitnie. Nie widziałem jednak żadnej dokończonej fotorelacji z tym zjawiskiem.

Zazwyczaj roślinka idzie do kosza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 minuty temu, ichikaru napisał:

Jeśli to by była jedna, dwie roślinki to spoko. Ale teraz mogą zapładniać siebie nawzajem.  

Słyszałem, że jak wyrastają tylko pojedyncze to wystarczy upierdzielić jajca i roślinka dalej kwitnie. Nie widziałem jednak żadnej dokończonej fotorelacji z tym zjawiskiem.

Zazwyczaj roślinka idzie do kosza.

A to jedna roslinka czy dwie nie zapładniają czy jak? 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak jaja się rozwiną nawet u jednej to mogą zapłodnić męskimi żeńskie. 

Kiedyś czytałem pewien temat w którym gościu miał 4 panny i jedna pokazała konkretne jajca to kilka dni po wyjęciu samca reszta też zmieniła ideologię na LGBT.

To zależy czy jaja zaczęły wytwarzać pyłki.

Jeśli usunie się je szybko i nie pojawią się kolejne jaja to spoko. Ale dokończonej relacji takiej nie spotkałem.

 

AAA właśnie uważaj na drugi namiot żebyś nie zapylił czasem. Bo pyłki to takie małe skurwysynki, że potrafią nawet do innego mieszkania dotrzeć.

Jak je bd wyrzucać to nie za bardzo chaotycznie, żeby za dużo dziadostwa się do powietrza nie dostało.

 

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze chwilę je potrzymam i będę obserwował jak się zachowują. Wywalą kolejne jajca to pójdą w kosz.

Ziemia też będzie do wywalenia tak to?  

Nooo i cholernie irytuje mnie pytanie dlaczego tak się stało... moim zdaniem po za tym że szybko schną donice(Nie wszystkie) jest wszystko super, mają super warunki temperatura, wilgotność, dobre oświetlenie,wentylacje, cyrkulacje, nawozy(mogę się z czymś mylić-amator). Kolega @bortek ma te same nasiona i u niego wszystko git zero oznak hermienia. Jest jedna opcja którą mogła zrobić mi ten problem. Mam wentylator Prima klima z czujnikiem temperatury. Posiada on diode czerwoną. Zapala się ona jak temperatura w boxie przekroczy 26stopni i zwiększa obroty wyciągu. W nocy panny mają temperaturę 20-21 stopni czyli dioda teoretycznie nie powinna się świecić podczas nocy(teraz już jest zaklejona). Aaa ostatnia opcja jaka przychodzi mi do głowy to ch*jowe pestki... Ogólnie kupa stresu z tym boxem... pozdro  

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mutant to jeszcze pół biedy bo możesz go wywalić a resztę zatrzymać. Jesli masz więcej roślin. Ja teraz muszę wywalić 14.. zły jestem na te 2 miechy w plecy. Już mocze następne pestki a zaraz będzie akcja kosa i wór. 

Mam jeszcze dwie odmiany od panapestka w innych boxach.  Ciekawe co będzie z nimi. Bruce Banner na razie kwitnie bez JAJ.. A Blue widow wegują.... poprzednia GG też mi hermila też myślałem że coś zepsułem pomimo super warunkow jakie były w boxie...  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+