Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS250- [0,50m2]Holy Grail Kush ,Moby Dick i El Alquimista,


Recommended Posts

Teraz podałam im 1ml na 1litr wody top maxa z biobizz aby przyspieszyć flo i jak wcześniej pisałem podałam im 1ml odżywki alge bloma Plagronu wszytko jest opisane wodę lekko obniżam ph i na razie to wszytko,trochę też usunąłem liści bo za gęsto było i dalej lst.

Edytowane przez Iskra
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam oto kolejny dzień mojego dziennika 23dzien flo od przełonczenia światła roślinki dostały alge blom na flo dwie roślinki są mniejsze i przestały pić wodę czy to brak światła a może brak tlenu albo miejsca lub słabszy gen nie wiem mam mało czasu aby doglądać roślin i widzą je tylko jak podlewam raz na kilka dni dopiero po zbiorach będę mógł postawić boxa u siebie na kwadracie

1afota1.JPG

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

28 dzień flo dostały wodę z pożywką

W dniu 22.10.2019 o 21:00, maurycy napisał:

możesz je trochę przerzedzić i daj im jakieś jedzenie jak nie chcesz inwestować w nawozy to na kwitnienie parę eliksirów możesz zrobić sam na forum jest kilka przepisów @Judaista wstawił też ciekawe 

Masz zdjęcie z nawozami na pierwszej stronie to co mam to mi starczy na pół roku do roku jeszcze.

flytorskynet1.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+