Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS250- [0,50m2]Holy Grail Kush ,Moby Dick i El Alquimista,


Recommended Posts

12 godzin temu, zgREDex napisał:

@Maaac to zalezy co masz zamontowane w telefonie. Leica w Huaweiach radzi sobie bo sam uzywam wyłącznie telefonu. zdjecie bez pasków uzykasz gdy obiektyw nie bedzie skierowany na wprost źródła światła..wlicza się w to również odbicie promieni od scian boxa. @Maaac weź telefon i zrob fote od góry pod kątem ok.45-60° nad odbłyśnikiem skupiając ostrość na krzakach..efekt pomarańczowego odcieniu niwelujesz( nie całkowicie) trybem Portret jeżeli takowy posiadasz ew. w ustawieniach własnych RGB>Red Color>obniż wartosc do zadawalajacej cie + mozesz zmniejszyć kontrast (poglebia barwe). 

newcanvas_1574733055746.thumb.png.db7a4d38718f6c7a86283e2a311824d8.png

Ja nie ważne jak skieruje aparat, zawsze jest pizda... mam szajsunga więc może dlatego... Lub dlatego że mam białe sciany w boxie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lampa jest świeżynka 😄 poprzednie grow robiłem na lapie kupionej od roboli co wymieniali żarówki hps na led na ulicach 😄 i szło normalnie choć była bankowo w ch*j wypalona. Jak bym mieszał HPS z Ledem to może i by hermiło, przy takim zestawie nie ma prawa się teorytycznie nic stać w tym kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak się zastanawiam nad zasilaczem, może nie sprawny czy coś, nigdy nic nie wiadomo sam podejrzewam u siebie lumateka ze na super lumen mi bardziej jakby miga żarówka.
U mnie roślinki niedługo zaczną dostawać samą wodę i powoli przygotowuje je do flusu.Powoli tez przygotowuję się do wysiana nowych genów na wiosenkę kochaną

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+