Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

Recommended Posts

Witam po wakacjach startuje z nowym boxkiem który zaopatrzy mnie wysokiej jakości kwiaty leczniczą marihuane na moje osobiste potrzeby -fotorelacja prowadzona jest w celach naukowo-badawczo dydaktycznych .

Powierzchnia grow boxa to około 0.50m2 i jest on amatorsko rozbudowywany

Nawozy Bio Canna, Bio Plagron ,plus dodatki takie jak sensation,atami bloombastic czy piranha.

Podłoże bio organiczne do Warzyw i Pomidorów

Weg:16/8

Hps250 doniczki około 9litrowe wentylator 160cm plus filtr ,wlot pasywny i nie wiem czy tak może zostać

Do wody poleciały : 2 Holy grail kush ,2 Moby dick i 2 El alquimista

large.1197149456_tmp_16524-2019Niewolnorusza1065719445.jpg.e8c2d66dec81329bf88b92dc7a2cc6b6.jpg

Edited by Iskra
  • Like 1
  • Upvote 1

11 godzin temu, Iskra napisał:

wentylator 160cm plus filtr ,wlot pasywny i nie wiem czy tak może zostać

jeżeli nie przekroczy 35 stopni to na luzie 🙂 

Powinno nie przekraczać 32s.C.w domu mam chłodno a upały już minęły.

Pierwsze nasionka pękły poleciały do kubeczków 0,2l ziemią dziś zakupiłem nowy wentylator o wiele pewniejszy i cichrzy silent 160cm 2lata gwarancji 1999443053_Growboxwbudowie.thumb.jpg.e285f2bcdf8859b86bdf3f7e64379d4d.jpg32h..thumb.jpg.0a6cedf4a1b0145664f353b4ff6dbf71.jpg

• Upvote 1

Już owinołem taśmą kubeczki powoli widzę już prawie wychodzą ziemi jeden Moby zamula i pewnie dzień dwa będzie na powierzchni chyba że się kiełek nie przyjmie.Tu mam fotkę półki nad boxem tu znajduje się cała elektronika i wentylator wypuszczajacy filtrujące powietrze w pojemniku z pianką wygłuszajacą.Resztki mylaru złożyłem że starego boxa

2019.masakra.jpg

Pierwsze sadzonki pod weguje tydzień w kubeczkach około i polecą do donic docelowych weg dam im około 16godzin światła i resztę ciemni.

Dla trawki.org.jpg

• Upvote 1

Trochę małe te kubeczki jak na tydzień wegetacji, przydały by się litrowe doniczki, poszukaj w marketach lub ogrodniczym, ja kiedyś płaciłem 50 groszy za litrową kwadratową doniczkę.

Witam dałem dziś do docelowych donic sadzonki, mam nie dużym budżet teraz w tej chwili i duże wydatki i nie chce mi się bawić z kupnem mniejszych donic, jakoś na dniach wrzucę zdjęcia z boxa pozdrawiam.

5 minut temu, Stary czlowiek i moze napisał:

wkładasz w te 50cm2 wsio pestki ? 9sztt w tym 3x moby ?

Wrzuciłem do wody po 2nasiona z odmiany i wyrosło 5 roślin jeden Moby dick odpadł i mam jeszcze po jednym ziarenku :)

Edited by Iskra