Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

zaczynamy 50x50x80


Spch88

Recommended Posts

Siemanko na wstepie nadmienie że, jestem totalnie swieży w tym temacie stad pojawi się wiele pytań przez cały etap  ? aktualnie mója praca zatrzymała się  na etapie budowy boxa 50x50x80 zrobionego z drewnianej szafki. W Środku oblożona aluminiową osłoną do szyb auta , oraz sciane z wiatrakami oklejono taśma alu do uszczelniania wentylacji . Dolny wiatrak zapatruje box w powietrze góry zajmuje się wypompowywaniem powietrza ?

aktualnie czekam za growledami , pod ktorymi planuje 

 

received_408487666377427.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzik ja na cfl-ce ogarnąłem Lemon Haze od RQS przy jakichś też 80 cm wysokości boxa z szafki w 11L donicy, tyle że to cfl. Ale na dobra sprawę i tu by ogarnął to elegancko z ledami ? Ludzie sadza w obudowach od kompa i daja radę to na 80 cm wysokości nie da rady? ? Wszystko się da jak się chce ? Chociaż fakt że wyzszy box to dobra sprawa. Ale jednak nie strasz chłopa że nie da rady ? PS. Teraz lampa mi wisi nad roślinami po lst tymi po lewej na 75 cm w 160 cm box-ie i w 11L donicach a pewnie bym mógł dac niżej gdyby nie fakt że wyciągnęłam "druciki" które przytrzymywaly roślinę przy glebie przez co z 10 cm poszła w górę i miały 50 dni wega więc według mnie na lajcie da radę ?

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

6 godzin temu, OG Latino napisał:

wertykalnie posadzi i z glowy ? siatke dołozy ,poprzeplata i bd plantty jak ta lala

Byłbyś wstanie powiedsieć mi dokładnie jak to zrobić ;)?

Ps. Nie miałem możliwości budowy wiekszego boxa na ten moment , chciałem posadzuć automaty i zrobić z nimi lst

Edytowane przez Spch88
Pomylka
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co to projektu to zobacz co ma @miś w ukonczonych fotorelacjach on na podobnych powierzchniach pracuje i mozesz cos podpatrzec i zastosowac u siebie, a co do verticala to sie nie znam

edit: mozna tak samo dac sezonowe nasioona one sa lepsze dla poczatkujacych, robisz sobie wegetacje 21 dni jak w automacie i przelaczasz na 12/12 albo nawet odrazu dajesz 12/12 i jak zacznie kwitnac to sie cieszysz, z automatami jest tak ze jeden jest duzy drugi maly, a ty nie masz zbytniej kontroli nad wielkoscia krzaka poprostu musisz swiecic,

automaty sa fajne na dworze bo sadzisz w maju zbierasz w sierpniu bo sam zacznie kwitnac, nie musisz czekac do pazdziernika jak dzien ma 12 godzin i sama roslina wyczuje, ze juz kwitniemy

przemysl to poozdro

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+