Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

Auto White Widow ciemne plamki na liściach


slazi

Recommended Posts

Siema.

ostatnio pojawiają sie na listach ciemne plamki, boje się zeby sie nie przerzuciło na 2giego planta.

Podlewanie: 300ml wody (jak doniczka jest już lekka) Nadmiar z miseczki odlewam

Nawóz: biohumus, dawkowanie co 3 podlania 10ml na 300 ml

Światło: 150w HPS  19/5

Ziemia: Terra Humus

Box: 50x50x130

Donica: 3L

ph wody: 6,2

ph gleby: 6,6/6,7

Wentylacja: 2 wiatraczki komputerowe, jeden wyciagający, 2 wdmuchująco-mieszający, działa 24h

temp w boxie: 22-noc, 28-dzień 

PS: to od spodu doniczki to pleśń?

 

54729563_1167549180073290_2074693946721697792_n.jpg

53685660_2171444256281078_3320975095312154624_n.jpg

54437204_2174650929516362_6093488690900762624_n.jpg54364736_2005948866374929_158348177118855168_n.jpg.3fae62be87b7602373e896d96b1e367c.jpg

Edytowane przez slazi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aaa to nie pomogę bo nie wiem co to za ziemia ''biedronkowa''. U mnie w kraju nie m biedronki jest Aisha  i żabka ;] I jeszcze hospital jest ? 

A tak serio. Weź opisz coś to ci może ktoś pomoże dokładnie. Ziemia/PH ZIEMI, ph wody, co dokładnie podlewałeś i jakie dawki mniej więcej, światło itp itd. Trochę inicjatywy kur.. ludzie a nie siema i h*j. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 minut temu, michal_o napisał:

Aaa to nie pomogę bo nie wiem co to za ziemia ''biedronkowa''. U mnie w kraju nie m biedronki jest Aisha  i żabka ;] I jeszcze hospital jest ? 

A tak serio. Weź opisz coś to ci może ktoś pomoże dokładnie. Ziemia/PH ZIEMI, ph wody, co dokładnie podlewałeś i jakie dawki mniej więcej, światło itp itd. Trochę inicjatywy kur.. ludzie a nie siema i h*j. ?

Masz racje, zjebalem ? temat edytowany :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pleśń to to raczej nie jest. Zwłaszcza że usuwasz nadmiar z podstawki. Ale co to może być to nie wiem.Choć mam pewną teorię. Ale żeby się upewnić. Te liście w dotyku są sflaczałe tak jak by takie bez życia? ;> Masz oprócz tego jakieś inne planty obecnie i tylko na tych tak się dzieje? Jaki ten biohomus dajesz? Bo ich jest w ku**ę i ciut i ciut ciut i każdy ma inny skład. 

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak. Sole. Właśnie dlatego chciałem się upewnić czy są ''sflaczałe'' liście. Wtedy nawet wody roślina nie pobiera w niektórych wypadkach. Czyli flush  i właśnie dlatego ja mówię zawsze że automaty w boxie to głupota według mnie ?

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, michal_o napisał:

Pleśń to to raczej nie jest. Zwłaszcza że usuwasz nadmiar z podstawki. Ale co to może być to nie wiem.Choć mam pewną teorię. Ale żeby się upewnić. Te liście w dotyku są sflaczałe tak jak by takie bez życia? ;> Masz oprócz tego jakieś inne planty obecnie i tylko na tych tak się dzieje? Jaki ten biohomus dajesz? Bo ich jest w ku**ę i ciut i ciut ciut i każdy ma inny skład. 

 

 

Godzinę temu, Triskele napisał:

A nie odkładają się na spodzie doniczki sole ? 

Temperatura w boxie ciut za wysoka, jeśli nie dodajesz co2 to górną granicą jest 26 stopni.

Woda do podlewania to z kranu ? Ą jeśli tak czy u ciebie chloruja wodę, a jeśli tak to czy podlewasz odstaną woda ?

 

Godzinę temu, michal_o napisał:

Tak. Sole. Właśnie dlatego chciałem się upewnić czy są ''sflaczałe'' liście. Wtedy nawet wody roślina nie pobiera w niektórych wypadkach. Czyli flush  i właśnie dlatego ja mówię zawsze że automaty w boxie to głupota według mnie ?

Chlorują i to ostro ale leje odstaną. Leje Biohumus "kwiaty kwitnące". A jeżeli chodzi o liście to są przyklapnięte ale nie sa w dotyku "zwiędnięte", są suche i szorstkie. Tak mam Auto ak47 już na kwitnieniu, i nie ma problemu, Auto White Widow (nasz bohater) i Auto White Russian i powoli ma te same objawy co White Widow.  Czyli flush i czekać, obserwować?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ph masz dobre, twierdzisz że nie przelewasz doniczek ( rośliny wyglądają przelane ) to pozostaje nawóz.

Mogę się mylić, ale ten nawóz mi się nie podoba. Czy ma dobry stosunek NPK ? 

Pierwsze co bym zrobiła, to zakupy i jakiś nawóz na flo, chcesz ekologicznie to biobizz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+