Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto White Widow ciemne plamki na liściach


slazi

Recommended Posts

Siema.

ostatnio pojawiają sie na listach ciemne plamki, boje się zeby sie nie przerzuciło na 2giego planta.

Podlewanie: 300ml wody (jak doniczka jest już lekka) Nadmiar z miseczki odlewam

Nawóz: biohumus, dawkowanie co 3 podlania 10ml na 300 ml

Światło: 150w HPS  19/5

Ziemia: Terra Humus

Box: 50x50x130

Donica: 3L

ph wody: 6,2

ph gleby: 6,6/6,7

Wentylacja: 2 wiatraczki komputerowe, jeden wyciagający, 2 wdmuchująco-mieszający, działa 24h

temp w boxie: 22-noc, 28-dzień 

PS: to od spodu doniczki to pleśń?

 

54729563_1167549180073290_2074693946721697792_n.jpg

53685660_2171444256281078_3320975095312154624_n.jpg

54437204_2174650929516362_6093488690900762624_n.jpg54364736_2005948866374929_158348177118855168_n.jpg.3fae62be87b7602373e896d96b1e367c.jpg

Edytowane przez slazi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aaa to nie pomogę bo nie wiem co to za ziemia ''biedronkowa''. U mnie w kraju nie m biedronki jest Aisha  i żabka ;] I jeszcze hospital jest ? 

A tak serio. Weź opisz coś to ci może ktoś pomoże dokładnie. Ziemia/PH ZIEMI, ph wody, co dokładnie podlewałeś i jakie dawki mniej więcej, światło itp itd. Trochę inicjatywy kur.. ludzie a nie siema i h*j. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 minut temu, michal_o napisał:

Aaa to nie pomogę bo nie wiem co to za ziemia ''biedronkowa''. U mnie w kraju nie m biedronki jest Aisha  i żabka ;] I jeszcze hospital jest ? 

A tak serio. Weź opisz coś to ci może ktoś pomoże dokładnie. Ziemia/PH ZIEMI, ph wody, co dokładnie podlewałeś i jakie dawki mniej więcej, światło itp itd. Trochę inicjatywy kur.. ludzie a nie siema i h*j. ?

Masz racje, zjebalem ? temat edytowany :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pleśń to to raczej nie jest. Zwłaszcza że usuwasz nadmiar z podstawki. Ale co to może być to nie wiem.Choć mam pewną teorię. Ale żeby się upewnić. Te liście w dotyku są sflaczałe tak jak by takie bez życia? ;> Masz oprócz tego jakieś inne planty obecnie i tylko na tych tak się dzieje? Jaki ten biohomus dajesz? Bo ich jest w ku**ę i ciut i ciut ciut i każdy ma inny skład. 

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak. Sole. Właśnie dlatego chciałem się upewnić czy są ''sflaczałe'' liście. Wtedy nawet wody roślina nie pobiera w niektórych wypadkach. Czyli flush  i właśnie dlatego ja mówię zawsze że automaty w boxie to głupota według mnie ?

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, michal_o napisał:

Pleśń to to raczej nie jest. Zwłaszcza że usuwasz nadmiar z podstawki. Ale co to może być to nie wiem.Choć mam pewną teorię. Ale żeby się upewnić. Te liście w dotyku są sflaczałe tak jak by takie bez życia? ;> Masz oprócz tego jakieś inne planty obecnie i tylko na tych tak się dzieje? Jaki ten biohomus dajesz? Bo ich jest w ku**ę i ciut i ciut ciut i każdy ma inny skład. 

 

 

Godzinę temu, Triskele napisał:

A nie odkładają się na spodzie doniczki sole ? 

Temperatura w boxie ciut za wysoka, jeśli nie dodajesz co2 to górną granicą jest 26 stopni.

Woda do podlewania to z kranu ? Ą jeśli tak czy u ciebie chloruja wodę, a jeśli tak to czy podlewasz odstaną woda ?

 

Godzinę temu, michal_o napisał:

Tak. Sole. Właśnie dlatego chciałem się upewnić czy są ''sflaczałe'' liście. Wtedy nawet wody roślina nie pobiera w niektórych wypadkach. Czyli flush  i właśnie dlatego ja mówię zawsze że automaty w boxie to głupota według mnie ?

Chlorują i to ostro ale leje odstaną. Leje Biohumus "kwiaty kwitnące". A jeżeli chodzi o liście to są przyklapnięte ale nie sa w dotyku "zwiędnięte", są suche i szorstkie. Tak mam Auto ak47 już na kwitnieniu, i nie ma problemu, Auto White Widow (nasz bohater) i Auto White Russian i powoli ma te same objawy co White Widow.  Czyli flush i czekać, obserwować?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ph masz dobre, twierdzisz że nie przelewasz doniczek ( rośliny wyglądają przelane ) to pozostaje nawóz.

Mogę się mylić, ale ten nawóz mi się nie podoba. Czy ma dobry stosunek NPK ? 

Pierwsze co bym zrobiła, to zakupy i jakiś nawóz na flo, chcesz ekologicznie to biobizz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+