Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
Sionka.pl

slazi

User
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

slazi last won the day on December 6 2014

slazi had the most liked content!

Community Reputation

4

Recent Profile Visitors

850 profile views
 1. Siemanko. Planuje karmić swoje następne drzewka nawozami marki Advanced Nutrients, na kwitnienie wybrałem Big Bud coco i Overdrive. Jaki nawóz wybrać na wzrost roślin przy ziemi biobizz light mix? Zostało mi troche trypacka z biobizza ale nie wiem czy moge lać to i to. Pozdrawiam
 2. Chlorują i to ostro ale leje odstaną. Leje Biohumus "kwiaty kwitnące". A jeżeli chodzi o liście to są przyklapnięte ale nie sa w dotyku "zwiędnięte", są suche i szorstkie. Tak mam Auto ak47 już na kwitnieniu, i nie ma problemu, Auto White Widow (nasz bohater) i Auto White Russian i powoli ma te same objawy co White Widow. Czyli flush i czekać, obserwować?
 3. Siema. ostatnio pojawiają sie na listach ciemne plamki, boje się zeby sie nie przerzuciło na 2giego planta. Podlewanie: 300ml wody (jak doniczka jest już lekka) Nadmiar z miseczki odlewam Nawóz: biohumus, dawkowanie co 3 podlania 10ml na 300 ml Światło: 150w HPS 19/5 Ziemia: Terra Humus Box: 50x50x130 Donica: 3L ph wody: 6,2 ph gleby: 6,6/6,7 Wentylacja: 2 wiatraczki komputerowe, jeden wyciagający, 2 wdmuchująco-mieszający, działa 24h temp w boxie: 22-noc, 28-dzień PS: to od spodu doniczki to pleśń?
 4. Ziemia ogrodowa, podlewałem muszynianka ale przezucilem sie na kranowe, tak mi polecili. box 50x50x130 paleczki wsadzilem nie dawno, tylko raz podlane z pałeczkami. Po wyjęciu paleczek i delikatnym przepłukaniu kranówa roslina podskoczyla do gory prawie 2gie tyle, wiec mineralna i paleczki pewnie chamowały jej wzrost
 5. Cześć wszystkim! Mój plancik chyba zaczyna chorować, mianowicie listki zmieniają kolor. Roślinka ma około 3 tyg, nawożona pałeczkami "agrecol" do storczyków, a dokladnie jedną pałeczką. (pałeczki usunięte) Słońce to 150 hps. Co sądzicie?
 6. slazi

  Bad Girl

  Testowy plant od HB, weg in, flo out
 7. slazi

  IMG 2270

  wszystkie są zadowolone
 8. slazi

  Royal Dwarf Auto

  Royal Dwarf Auto Box
 9. slazi

  TCC2014

 10. slazi

  SSH dzien 55 jedna

  ale ładny krzewik
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+