Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

Recommended Posts

large.20190223_125919.jpg.650ac9480c0a7215a2f40960940fa023.jpglarge.20190223_125843.jpg.c5a2aa897575088174ee2bcd7e5608fe.jpg

Czy ktoś wie co może być przyczyną wykręconych i opadniętych liści ?

Na pewno nie są ani przesuszone ani nie mają za mokro.. help !

• Confused 1

Przede wszystkim głodne są

• Upvote 1

Posted (edited)
O 23.02.2019 o 13:35, Miś napisał:

Przede wszystkim głodne są

Niedobory, na tym etapie to prawdopodobnie azot.

Czym je karmisz ?

Edited by Triskele

Zestaw nawozów canna. Ziemia też canna terra profesional plus. Od samego początku było pod górkę.  Za mocną ziemia do siewek później płukania ziemi później niedobory zaczęły szybko wychodzić. Udaje mi się w miarę ogarniać niedobory widać po roślinach. Ale wczoraj zauważyłem następny problem. Tzn liscie robią się żółte od górnych partii liści ale żyłki zostają zielone. Spryskalem wczoraj wieczorem magnesem i zelazem. Zobaczę czy coś pomogło wieczorem. large.20190228_210037.jpg.57eb4f57d83ea6a1a5f360e9d9cd9cf0.jpglarge.20190228_210013.jpg.c0c52b08ca4114f97f3ead1e96db1196.jpg

Mógł by ktoś polecić jakiś nawóz który uzupełnił by mikroelementy? 

Mikro to biohumusem uzupełnisz nawet 🙂 Karmisz je teraz normalnie? Regulujesz wodę? Te nawozy to minerale? 

Mieszkam w kraju gdzie jest bardzo mały wybór wszystkiego. Jak zamówisz z growshopu to dostawa z tydzień trwa A jak są niedobory trzeba chyba działać jak najszybciej i właśnie nie wiem co robić. 

Tak karmię normalnie, dostają pełne dawki z ph 6.0. Canna nawozy mineralne.

Znaczy masz zestaw canna terra? Tam są mikro, więc nie sądzę, żebyś musiał coś dokupować, chyba, że Mg, co tam jest w ogóle w składzie?   Trzeba było założyć GL, to można by zobaczyć historię tego planta 🙂 Opryskami dokarmia się doraźnie, czym im pryskałeś?

Posted (edited)

Będzie FR na następny grow już nie długo ale póki co muszę sobie jakoś radzić z aktualnym.  Dostały raz oprysk z boom boom po  tym poszły jak szalone w górę, spodobało im się chyba. Oraz dostają raz na tydzień oprysk z DODATKOWY MAGNEZ ORAZ ŻELAZO, ADVANCED NUTRIENTS. 

Tak canna terra. Szczerze to nie wiem co jest w składzie. Ale sprawdzę wieczorem. Na pewno dostają pełne dawki z tabeli. Może powinienem spróbować podnieść dawki? 

20190205_181325.thumb.jpg.5a2b35b062d48810d2027f87f133610b.jpgtak wyglądał plant spalony przez ziemie canna teraz profesional plus na początku lutego.

Po fluszu i podawaniu nawozów szybko wróciły do formy ale niestety borykam się wciąż z jakimiś niedoborami.

Edited by Guru

Guest

A ta woda to kupna czy kranowa odstana? 

Nie wiem , dla mnie zelazo , sproboj jednego planta podlac woda nieodstana.

Dlaczego nieodstaną? 😄