Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Co tym razem im dolega?


Guru

Recommended Posts

Będzie FR na następny grow już nie długo ale póki co muszę sobie jakoś radzić z aktualnym.  Dostały raz oprysk z boom boom po  tym poszły jak szalone w górę, spodobało im się chyba. Oraz dostają raz na tydzień oprysk z DODATKOWY MAGNEZ ORAZ ŻELAZO, ADVANCED NUTRIENTS. 

Tak canna terra. Szczerze to nie wiem co jest w składzie. Ale sprawdzę wieczorem. Na pewno dostają pełne dawki z tabeli. Może powinienem spróbować podnieść dawki? 

20190205_181325.thumb.jpg.5a2b35b062d48810d2027f87f133610b.jpgtak wyglądał plant spalony przez ziemie canna teraz profesional plus na początku lutego.

Po fluszu i podawaniu nawozów szybko wróciły do formy ale niestety borykam się wciąż z jakimiś niedoborami.

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz dobre nawozy, może pH blokuje przyjmowanie składników ? Chociaż piszesz 6.0 to niepowinno.

Awaryjnie żelazo ja uzupełniam nawozem organicznym z seaweeds ( wodorosty ) z ogrodniczego. 

Nie wiem w jakim kraju mieszkasz, ja kupuję na ebayu nawozy i inne duperele.

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak dostają ph 6.0. Ziemia również ma ph około  6. Sprawdzałem ponownie dzisiaj.

Dzisiaj też dostały jeść więc się okaże czy to niedobory w najbliższych dniach. 

Myślę że też muszę kupić kilka składników/pierwiastków  osobno w razie potrzeby.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 minut temu, lolaszek napisał:

Woda nieodstana zawiera zelazo i mangan.

A co z chlorem z nieodstanej wody ? 

No i zbyt dużo żelaza ogranicza przyswajalność potasu i fosforu, trzeba je podawać w zwiększonych ilościach by zaspokoić potrzeby roślin - a to de facto zwiększa zasolenie gleb. A nie mam pojęcia jak działa na marihuanę zwiększone zasolenie gleby.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Triskele napisał:

A co z chlorem z nieodstanej wody ? 

No i zbyt dużo żelaza ogranicza przyswajalność potasu i fosforu, trzeba je podawać w zwiększonych ilościach by zaspokoić potrzeby roślin - a to de facto zwiększa zasolenie gleb. A nie mam pojęcia jak działa na marihuanę zwiększone zasolenie gleby.

ktos mi kiedys tak polecil i zadzialalo , potem ja polecilem komus i tez dzialalo , woda odstana z kranowa 50/50 ale i tak jestem zwolennikiem uzywania wlasciwych produktow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+