Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl

Recommended Posts

Witam. Jest to moja 1 uprawa. Posiadam 4 roślinki.

2x - Auto AK47 i 2x NoName

Problem jest w tym, że jeden z automatów zatrzymał się w rozwoju, gdzie drugi ładnie sobie rośnie. Pokażę wam fotki moich pociech. Może pomożecie mi jeszcze coś wyciągnąć z mojego biedactwa

Ta przestała rozwijać topki.

.IMG_20180710_130537.thumb.jpg.84805ad1071bb6140be7515ebff4a68a.jpgIMG_20180710_130616.thumb.jpg.307c51b0c66912cd2b8627a22d76de32.jpg

Tutaj jest jego siostrzyczka, która za niedługo idzie po nóż

.IMG_20180710_130620.thumb.jpg.885e107f6f89204edc5af9493c04c5d1.jpgIMG_20180710_130526.thumb.jpg.12ff42f694de498306a100b48f00f5ca.jpg

i dodatkowo 1 Noname

IMG_20180710_130634.thumb.jpg.987857e188c3d26640a0d465cc895aea.jpg

Co myślicie. Da coś się zrobić z moim biednym automatem?

Z autokwitnącymi jest taki problem że jak podczas kwitnienia coś im się zaszkodzi odbija się to często w dalszym kwitnieniu... 

Najpierw przeniosę w odpowiedni dział, następnie wypisz wszystko:

- jakie podłoże ?

- czym podlewasz / podlewałeś ?

- regulujesz pH ?

A może to też być kiepski gen... Pokaż tego zdrowego... 

Pod każdą roślinką jest 50l ziemi uniwersalnej. Pada raz na jakis czas. Więc podlewam raz/dwa razy w tygodniu. Samą wodą lub z dodatkiem nawozu na kwitnienie dla storczyków. Nie sprawdzałem jakie jest pH gleby. Poniżej pierwszych dwóch zdjęć jest ten zdrowy.

19 minut temu, asapkvba napisał:

ziemi uniwersalnej

pierwszy błąd, taka gleba ma w sobie wszystko czyli piasek spod budowy tego marketu i multum nawozów chemicznych długouwalniających się... 

20 minut temu, asapkvba napisał:

dodatkiem nawozu na kwitnienie dla storczyków

czy konopie to storczyk ? chyba nie... :D, drugi błąd

Dla mnie to jeden i drugi choruje i raczej ciężko będzie coś im pomóc ze względu na podłoże... 

Na następny grow użyj ziemi i nawozów z growshopu a nie z marketu :) 

Ja na pewno przestał bym im lać tego nawozu do storczyków, sama woda odstana 24h przez najbliższe podlania, zaopatrz się w pH metr, jak brak funduszy to ten kropelkowy też wskaże przynajmniej mniej więcej jaką masz wodę.

Pierwszy ogródek w życiu. Człowiek uczy się na błędach. Więcej takich błędów nie popełnię. Dzięki za pomoc i uwagi ;). Pozdrawiam serdecznie.

Jak na pierwszy to i tak spoko, jeszcze miesiąc/dwa i będzie co popalić :) 

Lipna pogoda robi swoje. Wystarczy, że na wegu trochę popada i przez tydzień będzie pochmurno i już lipton tea. A przecież ponad tydzień temu temp spadła do 5 C. Ba! Wahania temp niekiedy w Lipcu się wahały w przedziale np. 6-8 - 5-10C 8-16 - 11-14C a potem do 18. Tutaj nie ma umiarkowanej strefy klimatycznej. Tutaj jest popierdolona strefa klimatyczna z mega zmiennością. Prawda taka, że tylko w zimę jest ładna pogoda. Potrafimy wysłać teslę w kosmos a nikt nie potrafi stworzyć zioła co będzie wydawać owoce w zimę na outdoorze. A wszyscy się chwalą jakimi to nie są growerami a tak prostej rzeczy nie potrafią ogarnąć :D  Jakbym miał czas i się pobawił w genetykę to na pewno bym takie zioło wymyślił :D Nazwałbym je Ice Kukliński :D