Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Dobra po podłączeniu HPS 250 zawieszeniu go wyżej i włączeniu klimy, mamy wzrost temperatury do 30 stopni (Mieszający aktualnie wyłączony).

W okolicach roślin 28-31 i znaczny spadek wilgotności do 40-50 %  :)

Mam 2 lampy 150 , 250 i regulowany ballast. Jutro oprysk z boom boom-a od biotabsów, puki co sama woda.

Edytowane przez Smaki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 28

Kwitnienia 5

Temperatura się ustabilizowała i jest 25-29 z włączonym tylko wyciągiem. Jak daleko od szczytów powinna być lampa sprawdzać na rękę ? Problemem możne być wilgotność która dochodzi do 75% podczas ciemni ? Od kiedy zacząć lać nawoź na kwitnienie 2-3 dni ? Można już przyciąć te liście przy korzeniach, ucinać przy łodydze ? Oprysk z boom booma przełożyłem na jutro , aby mocniej podrosły na liściach. Widać mocny wzrost od czasu zmiany żarówki   :) . Żadnych nie doborów oprócz sporadycznych plam i 2 liści.

28b.jpg.93dcbd51930e8383e1a19559c4b006c2.jpg28a.jpg.e7e3acf570091f0b41c50c4a9167559d.jpg

 

Edytowane przez Smaki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Liści nie przycinaj sama zgubi to co jej nie potrzebne.Tym co kwitną jak najbardziej nawóz na flo tym co nie  papu na weg.Co do wysokości lampy to ustaw tak aby przy szczytach nie bylo zbyt ciepło normalna zasada Może zacznij je jakos trenowac bo tam wysoko nie jest a jakis minimum od tego hps trzeba bedzie zachować 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

34 Dzień Uprawy

25 °C  40%

Nawóz: Connoisseur Bloom part A&B

Pod ciemnia z wyciągiem z wilgotność rośnie do 60% ale muszę jeszcze raz sprawdzić. Dużo piją , po 13h ziemia przy powierzchni suchutka ,podlewam często a nie przelewam.

  Zapełnia cała powierzchnie nie wiem czy wiatrak tam się utrzyma :) Jakich ilości gram mogę się spodziewać z całości ?

 

34a.jpg.e7814a1cb5935ed0723e0f9a1aedbf22.jpg34b.jpg.3f04eda301a7b25c245bb53a1168f8c5.jpg34c.jpg.35e05eb71abf14f52585a2f048668ef1.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz bardzo dobry nawóz , bez problemów z ph, dużo sobie ułatwiłeś. Też go wszystkim polecam zwłaszcza początkującym. Laski ,aż parskają z radości. Postaraj sie utrzymać wszystkie na tej samej wysokości , Lst , czy naginanie tych topów co za bardzo idą w góre. Lej z nawozem raz  a porządnie,by dołem chciaż 100 ml wyleciało. Zbierz to  i wyrzuć, później po dwóch dniach lej samą wodą od dołu w podstawki tak z dwa razy w ciągu dnia po 100-200 ml zależy jak piją. Minimum 30 gr z krzaka,a jak bedziesz często robił aktualizacje byśmy mieli wgląd na to co sie tam dzieje to nawet calość 150 gr.

edit od czasu do czasu dosłownie  chwile przed zapaleniem hpsa fotka w normalnym świetle lub laski na zewnatrz boxa byśmy mogli lepiej widzieć czy wszystko ok

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+