Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Big Lights of North AF, AK472 AF


lukasz92

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 godzin temu, lukasz92 napisał:

@Vito dzięki :)

To dzisiaj damy im troche Hesi na kwitnienie i zobaczymy co się wydarzy :)

@Pasjonista Ty uprawiałeś w przezroczystym widziałem. Zastanawiałem się co by się stało gdyby dostały światła. Zaczęły by gnić?

U mnie nic sie nie działo ?

6 minut temu, lukasz92 napisał:

@Vito @Pasjonista Powiedzcie mi proszę czy dobrze zrobiłem :P Dałem dzisiaj paniom Hesi Bloom Complex w proporcji 12/13 ml na 5l wody (producent podaje 50ml/10l wody, czyli połowa dawki dla 5l to właśnie między 12/13 ml). Polałem Paniom połowę z tego na pół, czyli zgarnęły gdzieś ~1,25l na łebka. Idąc zgodnie z zasadą, żeby nie przenawozić tylko dawać połowę chyba dobrze zrobiłem, prawda? Jesli nie to krzyczeć i wyzywać :)

To zależy jaki nawóz, na mineralne trzeba uważać na bio mineralne też, organiczne już mniej, chociaż od biobizza ten bio grow coś azotem wymiata. 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja roślinki znowu trochę przesuszyłem, bo znowu lekko wisiały i cholera znowu parę liści poszło w pip.

@Pomidorek Wiesz, jak na pierwszego growa to i tak brawo dla mnie, że dałem połowę a nie 1/3 :D wolę na początek mieć mniejszy plon, ale mieć, niż przenawozić i nie mieć nic. Póki co jestem ekonomiczny to na kawałek czasu mi starczy to co sobie wyhoduję :P Jak wystartuję następną hodowlę + przebuduję boxa to mogę eksperymentować :)

 @Pasjonista A ja tam mam w tym Hesi Packu również jakiegoś Boost'a. Mogę go im dać? Podobno tłuste topy z tego wychodzą, tylko pytanie czy rozmiar pójdzie w parze z mocą... Wgl można mieszać nawozy? Bo mam tego Hesi Pack'a co mi polecił @Dobry Człowiek i tam są różne takie jak ekstra fosfor i potas na kwitnienie, etc. Ja póki co dałem zwykłego Bloom'a na kwitnienie. Ale można im dać pół na pół np. Bloom + Extra Fosfor?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 minut temu, lukasz92 napisał:

są różne takie jak ekstra fosfor i potas na kwitnienie, etc. Ja póki co dałem zwykłego Bloom'a na kwitnienie. Ale można im dać pół na pół np. Bloom + Extra Fosfor?

stosuj tak jak tabelka producenta podaje

13 minut temu, lukasz92 napisał:

Wgl można mieszać nawozy?

nawozy jednego producenta, a nawet musisz, patrz tabele :) 

EN_Aarde_2017.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na stronie producenta przeczytałem, że czas kwitnienia 55-65 dni, czy to oznacza, że jak dzisiaj jest 51 dzień uprawy oraz 25 dzień flo to mniej więcej za 30-40 dni winienen ścinać? Znaczy wiem, że to widać po roślinie, ale jak mam się odnieść do wytycznych producenta?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+