Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Big Lights of North AF, AK472 AF


lukasz92

Recommended Posts

14 godzin temu, lukasz92 napisał:

Czy mi się wydaje, czy tam jest jakiś zalążek preflowerów?

tak, pierwsze preflowery widać.

 

4 godziny temu, lukasz92 napisał:

Pytanie jak lać.

https://www.hesi.nl/en/downloads

Zgodnie z zaleceniami producenta, ale jak pisał Pasjonista, najpierw podlania samą wodą (myślę że więcej niż 1/2 razy aby trochę wypłukać ten szajse nawóz).

Gówniany nawóz odłuż i już go nie używaj... 

 

Co do roślin, widać że krawędzie zaginały się do góry co oznacza że miały za gorąco / za duszno, teraz widzę że nie masz u dołu boxa otworów wlotowych, jak u Ciebie z wentylacją ?

Wylot powinien być u góry boxa a wlot pasywny u dołu boxa. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Vito wlot pasywny jest na dole, możliwe, że za mały. Mogę powiększyć i zobaczymy jaki bedzie efekt next grow. Teraz ładnie rosną i nie chcę ich tam stresować. Do nastepnego growa planuje przebudować boxa. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

A gowniane nawozy zostawię do czegoś innego. A nuż się przydadzą. Od następnego razu leje Hesi.

btw tak policzyłem, ze kosa powinna wyjść gdzieś w okolicach 15 lipca, a dziewczyna chce wyjechać w ten czas na wakacje... jak zostawię je tydzień, dwa dłużej to krzywda im się nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, lukasz92 napisał:

@Pasjonista jak pisałem nawozy mam kupione: zestaw od Hesi, który polecił mi wyżej @Dobry Człowiek Tylko rozrobic i lać. Pytanie jak lać. Proporcje tych gownianych też podobno rozrobilem zgodnie z zasadą 'połowa dawki na początek' a zaś się dowiedziałem, że za dużo. Zatem jak to robić poprawnie?

Polecił najtańszy zestaw jaki jest na twój budżet 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nadszedł czas na kolejny update. Zatem dziś mamy 37 dzień uprawy, 12 dzień flo. I tak żadnych ekscesów nie ma. Dzisiaj panie podlane jakimś 1.5l wody na 'łebka'. Woda regulowana pH-. Ostateczne pH wody w granicy 6.0-6.5.

Btw czy ten kwas fosforowy dorzuca im trochę 'dobra' na flow? Czy ma to duży wpływ na rośliny?

A roślinki wyglądają tak:

IMG_20180624_125339.jpg.1244c0214d57c66664c545faf17f28d3.jpgIMG_20180624_125333.jpg.bb3f1f3733ed2fe08532652527d7028c.jpgIMG_20180624_125324.jpg.eaf367f6444c97124138fa563f2c16b7.jpg

Zdjęcia zrobione przed podlaniem, zaraz posprzątnięciu tego syfu na dole. Wodę w podstawkach zostawiam. Ostatnio zostawiłem, nic się nie działo + zauważyłem, że @Vito chyba też nie wylewa, więc krzywda się nie powinna dziać :D

Zapraszam do komentowania, wyrażania opinii i ew. opierdzielania mnie za jakieś błędy :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

33 minuty temu, lukasz92 napisał:

Btw czy ten kwas fosforowy dorzuca im trochę 'dobra' na flow? Czy ma to duży wpływ na rośliny?

to kwas = nic dobrego :) w takiej ilości jakiej podaje się do regulacji wody za dużego wpływu nie ma.

 

Rośliny ładne i zdrowe :) choć na jednej widać że zawija lekko końce do góry = za duszno lub za gorąco = lepsza wentylacja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+