Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

2x Auto ak 47


Recommended Posts

Od razu mówię że jestem Świeżakiem i nie sugerowałbym się moimi radami za bardzo bez potwierdzenia kogoś z doświadczeniem... ale pierwsze co się rzuca w oczy i za co jestem pewny że zostaniesz zj***ny to te waciki w których może rozwijać się jakiś syf... Dolne wiatraki sugerują że jest deficyt N, górne zaś początek deficytu K... Nie wiem tylko dlaczego... czy je zablokowałeś, czy nie karmisz... Niech się wypowie ktoś mądrzejszy, z doświadczeniem i od razu napisze czy miałem racje bo jestem ciekawy ^^ Nie podlewasz za często? Bo ziemia wygląda na bardzo mokrą ? Napisz jeszcze jakie warunki masz w boxie, czym ostatnio podlewałeś i jak często... Tak w ciemno to Ci nawet najbardziej doświadczony grower nie pomoże, może(?) :d Zdrowia ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 11.06.2018 o 16:47, Pomidorek napisał:

ale pierwsze co się rzuca w oczy i za co jestem pewny że zostaniesz zj***ny to te waciki w których może rozwijać się jakiś syf...

hehe dokładnie tak :) 

Wywal te waciki bo wstyd :D a tak z uprawowego podejścia to nic one nie dają, rośliny są tak duże że powinny same parować.

 

Rośliny wyglądają na ostro przenawożone. Podlewałeś je jakimś nawozem pewnie ? Ziemię masz uniwersalna, zobacz sobie jej skład, pewnie piasek spod budowy biedronki tam też pewnie jest wraz z mnóstwem chemicznych nawozów których nie wypłuczesz bo są wolno-uwalniające się. 

Moja rada to sama woda aż rośliny nie wrócą do normalności ale tu też będzie problem bo to auto-kwitnące czyli już zaburzyłeś kwitnienie które bardzo odbije się na plonie. 

Chcesz by coś z tego wyszło ? Więcej lamp albo jedna do uprawy a nie do świecenia w pokoju ;) Najlepiej HPS 70W w takim małym boxie, albo LED. Jak nie ma kasy to dołóż więcej żarówek z domu z ciepłą barwą. 

Nie podlewaj puki nie będą miały całkowicie sucho. Sama woda przez najbliższe podlewania.

Uzupełnij te informacje, będziemy wiedzieć czym dysponujesz:

Nasiona: 
Oświetlenie: 
Fotoperiod:
Box: 
Podłoże: 
Donice:
Nawozy: 
Wentylacja: 
Dodatkowe info: 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Nasiona: 2x auto ak 47 kupione w Na****B***.pl
Oświetlenie: 3x zarowka led 1800lm +panel led 3 ledy srednica okolo 5mm (nie wiem ile lm)
Fotoperiod:20/4
Box: 80x50x50
Podłoże: ziemia uniwersalna ph 5.5-6
Donice:okolo 8l
Nawozy: canna terra vega, terra flowers i pk13/14
Wentylacja: wiatrak wyciagajacy cieple powietrze w gornej czesci boxa i pasywny wlot na drzwiczkach
Dodatkowe info: 
Odstawilem odżywki  wyrzucilem te waciki i podlewam teraz sama woda o ph okolo 6. Wydaje mi sie ze glownym problemem bylo przenawozenie i brak odpowiedniego oswietlenia jak narazie doprowadze je do konca, bo wydaje mi sie, ze w tym etapie zmiana zarowek nie wiele pomoze.W porownianiu do ostatnich zdjec wydaje mi sie, ze odzyly i maja sie lepiej
Pojawily sie tez mniejsze szczyty, ktore zaczynaja tez kwitnac, ale problem jest taki, ze rosliny sa niziutkie i nie ma zabardzo jak przygiac tych wiekszych zeby odslonic te malutkie 
oarfpz.jpg
2yttnrp.jpg
qziqoh.jpg
2dw680o.jpg
 
 
 
 
Edytowane przez Bmkac
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Od pestki obie dziewczyny maja juz jakies 73 dni kwitna juz jakies prawie 5 tyg.Wiem wegetacja strasznie dluga jak na auto, ale to wina warunkow pewnie

Panowie jaka lampe najlepiej zamontowac w tym boxie tak zeby byla juz na dalsze zmagania ??

Jak myslicie rzucajac fachowym okiem ile im jeszcze zostalo do scinki ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+