Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED COB 100W | Mars Hydro | Papa's Candy, White Widow, Jack Herer.


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 godzin temu, Murkymurloc napisał:

Przedwczoraj przełączyłaś na 12 to przecież z dnia na dzień niewyskoczą kwiaty.  No ale teoretycznie już kwitnie ;]

 

Teoretycznie kwitnienie zaczyna sie gdy widac tego oznaki, nie po przelaczoniu swiatla. Ja pytam czy ktos widzi na zdjeciach poczatki kwiatkow :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

34 dzien zycia, 5 dzien induction, a moze juz flo? Wczoraj dostaly po 2 L wody, atami organic na flo i szczypte na weg ponizej zalecen producenta

large.20180219_215629.jpg.5a0715c648a83420ca36e03ca6d3c2bf.jpg

 

W namiocie 80% wilgotnosci :/ 

Myslalam nad większym wyciagajcym, ale w pokoju mam 73%. 

Co robic? Strzyzenie? 

large.20180219_215614.jpg.7d9d6a5a9cf61d7778623364271e1c89.jpg

 

Prosze o pomoc 

Edytowane przez mariola
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Pasjonista napisał:

Siemka jak tam przygotowania do nowego apdejtu. Pozdro

Witaj, na dniach wleci. Jesli kwitnienie zaczyna sie od pojawienia bialych wloskow na szczytach i pod nimi, to trwa juz jakis tydzien. Jesli jestem w bledzie, wytlumacz prosze po czym poznać kwitnienie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak napisalas . Te biale wlochy wychodza i jak pamietasz w ktory dzien zauwazylas pierwszy wloch to od tego dnia liczysz 1 dzien flo. Za trzy tygodnie zobaczysz juz w miare uformowane topy , ktore beda nabierac masy kazdego dnia. Juz polej dobrze woda z ph 6-6.5 by dolem z pol litra wyplynelo i po tym juz mozesz lac mawozy na flo. Dobrze to wszystko u Ciebie wyglada jak na 1 raz to przebilas mnie o sto razy .Pozdro

edit.chociaz masz nawozy organiczne to nie musisz az tak przelewac by dolem po litra wyplynelo. 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Pasjonista napisał:

Tak jak napisalas . Te biale wlochy wychodza i jak pamietasz w ktory dzien zauwazylas pierwszy wloch to od tego dnia liczysz 1 dzien flo. Za trzy tygodnie zobaczysz juz w miare uformowane topy , ktore beda nabierac masy kazdego dnia. Juz polej dobrze woda z ph 6-6.5 by dolem z pol litra wyplynelo i po tym juz mozesz lac mawozy na flo. Dobrze to wszystko u Ciebie wyglada jak na 1 raz to przebilas mnie o sto razy .Pozdro

edit.chociaz masz nawozy organiczne to nie musisz az tak przelewac by dolem po litra wyplynelo. 

Juz dostaly nawoz na flo :) Podlewam obficie I rzadko - 2 L raz na tydzien.

Flo licze mniej wiecej od 19 lutego. Mam nadzieje ze dokladnosc dat nie jest istotna, koniec koncow harvest poznaje sie po kolorze trichomow - nie po ilosci dni :) Jedyny problem teraz to wilgotnosc 70-80%. W ciągu 7 dni chce zwalczyc ten problem. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc, oraz zainteresowanie :) Milej niedzieli 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki . Jak wyprowadzasz powietrze z boxa za okno i do boxa dochodzi nowe powietrze ( np.w Uk jest wysoka wilgotnosc pewnie tam gdzie mieszkasz tez) ale o tej duzej wilgotnosci to jak nie chcesz osuszacza kupowac to olej to i wyprobuj tak jak masz .Moze byc tak ze dadza kwiaty rade bo stare powietrze dajesz za okno. Ja bym tez spawdzil termometr ( ten z wilgotnoscia )i najlepiej mial dwa , w boxie i poza boksem. Mozesz tez na nastepny Hpsa zakupic z cool tube ( popolarny zestaw na lato w cieplych klimatach) on wysusza powietrze.

edit. pisz przy aktualizacjach jaki dzien flo   dla nas podpowiadajacych bardzo wazne!!!

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+