Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 109W. Diesel Ryder auto fem. bidabox


Funky Koval

Recommended Posts

Nasiona: Diesel Ryder auto gem SeedBay
Oświetlenie: 5x CFL łącznie 7050 lumenów 
Fotoperiod:18/6
Box: hdf 3mm lepiony szarą taśmą. 40cm x 40cm x 130cm
Podłoże: biobizz Light Mix
Donice: 9l
Nawozy: biobizz Grow, Bloom, TopMax
Wentylacja: wyciąg na wentylatorze kanałowym z filtrem Cana, dwie dziury wlotowe, pasywne, mieszacz z pc 
Dodatkowe info: tym razem puszczam wolno, bez lst i bez eksperymentów.  
 
Ostatnio aktywność spadła ale plantator swoje robić musi.
Tak wszystko policzyłem, że dzień 1 wypadł na Mikołaja :)
Na razie wszystko ok. Idzie sama woda z ph regulowanym cytryną. 
 
Fotki dodam dziś wieczorem. 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hehe, ano to hobby wciąga Panie @Rysiu :)

Na początku myślałem, że od razu zepsułem, bo jakoś niemrawo szło. Ale nabrała już chyba właściwego tempa wzrostu

Dwa dni odstępu między fotkami

12

large.20171217_124741a.jpg.2a05dcbe6c44b04b8e2a3442be0ae2d3.jpg

 

14

 

large.20171219_173218.jpg.96f6f89f8a18ecf62d0fcc0dda1472c4.jpg

 

I luzik, nawet wiatraka nie odpalam...jak cicho w nocy teraz

Teraz tylko podlewam i patrzę jak rośnie.

I tak do marca :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, Funky Koval napisał:

I luzik, nawet wiatraka nie odpalam...jak cicho w nocy teraz

Kur*a.  Skąd ja to znam :D Zazdroszczę ludziom którzy mają możliwość trzymania boxa bezpiecznie, w innym miejscu niż pokój w którym śpią bo wentylator wyciągowy dobija po prostu.

Ja przez pierwsze tygodnie w zatyczkach do uszu spałem a później już jakoś się przyzwyczaiłem ale jak nie byłem dostatecznie zmulony to był dramat.

Powodzenia w kolejnej uprawce. Ja ochłonę trochę po pierwszej i też dalej startuje.

Możesz mi przy okazji odpowiedzieć na jedno pytanie odnośnie poprzedniej uprawy?

Dokładnie po ilu dniach wrzuciłeś temat do słoików?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Hola! 

Najlepszego w Nowym Roku, żeby Wam wszystko (poza długami) rosło jak trzeba :) 

U nas Dzień 27 

Mnie jeszcze trochę trzyma, dawno nie miałem takiego poskładania chorobowego. Carlosw gorączce, usmarkany płacze nad swoim losem w przerwach między atakami kaszlu godnymi Chopina i żula spod żabki. 

A w szafie zdrowizna..

large.20180101_125234.jpg.7c4106854750a60390f2c0ce3d79228c.jpglarge.20180101_125138.jpg.675c56be01aba994b7c73b2af4eef999.jpglarge.20180101_125245.jpg.d71903913a590e89a8293a3a627631e7.jpg

idzie łatwiej jak człowiek się nie ekscytuje, tak jak za pierwszym razem. 

Pełną dawkę Biogrow dostała dopiero raz, trzy dni temu. Co oznacza, że 24 dni szła na wodzie i torfowej doniczce do sadzonki. 

Na starcie dałem też 1/4łyzeczki soli epsom do gleby. Przy poprzednim kryzysie wynalazłem gdzieś w necie, że daje się ją roślinom, żeby lepiej owocowały i kwitły.  Ile na m2 daje się tego w uprawach - nie pamiętam już i nie pamiętam gdzie to było -  ale zapisałem, że u mnie max 1/4 łyżeczki i tyle dałem. 

Poza tym korzystam jeszcze z ciszy w nocy i jak do tej pory śmigło na wyciągu jeszcze nie było uruchamiane, ale ten moment się zbliża bo i zapach powoli się pojawia, i tylko patrzeć jak pojawią się preflowery. 

Jak możecie zauważyć, nie ma żadnego gięcia i wiązania, wolność. 

Muszę też coś wymyślić w temacie zbiorów. Pierwsze żniwa mnie rozwaliły - za dużo tego, można się zajarać do końca. 

A przy moich huśtawkach emocjonalnych to masakra 

Może Carlos coś wykmini jak wyzdrowieje. 

A na razie wracam do łóżka. Hola! 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+