Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Roslinka nie kwitnie same biale wloski


Khazy

Recommended Posts

80 dni ? WOW :D ja przeważnie po 70 ścinam pełnosezonowe. Bieda bieda i bieda... Genetyka haze'a więc sativa, masz małego boxa ze słabym światłem więc to już nie mogło się udać, tym bardziej że to automat...

Masz jeszcze jakieś nasiona ? Obecną jak masz miejsce to zostaw, jak nie ma miejsca na nowe to tą ścinaj... 

Ta lampa nie za zimno świeci ? Do kwitnienia potrzebna jest ciepła barwa.

Ziemia którą teraz zamówiłeś będzie dobra :) Jak masz miejsce w boxie to wsadzaj więcej donic z roślinami niż tylko jedną...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Vito.. Ten eksperyment marnie wyszedl to prawda heh. Nasionka zostaly mi dwa i bedzie jeszcze co posadzic...
Chyba zmienie ten przymaly box na wieksza szafke zeby swobodnie moglo cos tam urosnac bo w tym boxie jak sam widzisz meczy sie biedactwo :(
Co do swiecenia mam takie dwa panele--> LED 20W IP65 COB  barwa swiatla neutralna dzienna 4000K.   Zle? dobre? :P
I tak se mysle ze nic przesadzac nie bede tylko zaczne od nowa z nowa ziemia temu eksperymentowi dam jeszcze ze dwa tygodnie niech dojrzeje troszke, moze po uregulowaniu pH ruszy bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 17.11.2017 o 15:04, Khazy napisał:

LED 20W IP65 COB  barwa swiatla neutralna dzienna 4000K.   Zle? dobre? :P

średnie, ja na kwitnienie mam żarówki o barwie 2080K... 

Jak masz opcję powiększenia boxa to śmiało, ja bym jeszcze kiełkował te dwa nasiona...

Ten box co masz to dobry jako seedbox czy clonebox :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+