Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Roslinka nie kwitnie same biale wloski


Khazy

Recommended Posts

Witam Panstwa:elo:

potrzebuje porady co mam robic ze swoja roslinka ktora wypuscila biale wloski lecz topow brak.

Jest to moja pierwsza  w zyciu uprawa takze prosilbym o wyrozumialosc. Pomidorki maja juz 80 dni i od 40 dni kwitnie tzn wypuscila te wloski i od dwoch tygodni absolutnie nic sie nie zmienia na korzysc :(..

Nie mam pojecia dodam fotke , moze ktos pomoze.. 

Troche info jest to automat, oswietlenie 18 /6

leje tez od miesiaca nawoz na kwitnienie hesi boost.. a oswietlenie to dwa ledy po 20 w, razem 40 w.. box 30, 30 60. :(

Jesli zly dzial przepraszam.

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miś
pH niestety nie mierzylem wlasnie myslalem o  zakupie tester.. co do ziemi to zwykla universala substral.. oprocz hesii bost niczego wiecej nie leje..
Troche sie martwie czy cos z tego bedzie skoro nic kompletnie nie wypuscza od trzech tygodni jakby sie zatrzymala w rozwoju:(

Edytowane przez Khazy
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

ziemia to podstawa, a Twoja zawiera już nawozy, nic mu nie da że będzie teraz dobrą miksturę lał skoro ma chemię w glebie. Przesadzenie do dobrej gleby z growshopu a nie z marketu powinno pomóc. Swoją drogą dziwne, widzę masz fany namiot a wziąłeś taką hujową glebę, przecież jak kupowałeś namiot mogłeś wziąć i glebę...

A i to automat czyli odbije się bardzo na plonie... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+