Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nowy


Piertow

Recommended Posts

Jestem nowy w te klocki i potrzebuje kilku odpowiedzi:                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Czy na pierwszy raz growbox do automatu z starej szafki wymiary(cm) wys/dł/szer 70x30x40 ujdzie?                                                                                                                                                                              2. Oświetlanie 6000 lumenów co wybrać na początek by rachunki za prąd nie były kosmiczne                                                                                                                                                                                                3. Wentylacja  kubatura 0,084 [m3]  Wymiana powietrza 5 [min] Potrzebujesz 1.0 [m3] jaki wentylator wybrać?                                                                                                                                                                    4.Jak dobrać ziemie pH i nawóz                                                                                                                                                                                                                                                                                                            5. Co dokupić oprócz programatora czasowego

 
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Wymiary dadzą radę, pomaluj na biało ewentualnie jakąś folię:
https://www.growbox.pl/product-pol-256-Folia-Diamond-60-1-25x1m-1mb.html

2. Ja bym wybrał CFL 125W nie daje tyle temp co HPS na te wymiary myślę było by ok, ewentualnie jakiś panel LED.
https://www.growbox.pl/product-pol-546-Zarowka-CFL-Phytolite-Dual-125W.html 
One są spoko, nie potrzebują zasilacza jak w przypadku HPS
3. Ja mam Black Orchid Axial Flo 125 na box 80x80x160
4. Biobizz light mix i  biotabs jak to Vito mi doradził.
5. Ewentualnie nawilżacz, termometr ( najlepiej stacja pogodowa mierzy też wilgotność) dodatkowy wentylator cyrkulacyjny i wlotowy.

Z Buchem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. jak dasz radę większy to rób większy

2. Lampy typu CFL to dobry pomysł, ale nie w dualu. Polecam do niskich boxów zapoznać się z Tneon'ami (CFL ale płaskie), w barwie na kwitnienie.

3. W okolicach 100m3/h powinien opanować sytuacje

4. jak wyżej :) 

5. a ile masz kasy ? co masz ? wydać można kupę kasy na różne rzeczy, trzeba tylko ustalać co najpierw...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

52 minuty temu, Vito napisał:

1. jak dasz radę większy to rób większy

2. Lampy typu CFL to dobry pomysł, ale nie w dualu. Polecam do niskich boxów zapoznać się z Tneon'ami (CFL ale płaskie), w barwie na kwitnienie.

3. W okolicach 100m3/h powinien opanować sytuacje

4. jak wyżej :) 

5. a ile masz kasy ? co masz ? wydać można kupę kasy na różne rzeczy, trzeba tylko ustalać co najpierw...

Staram się ograniczać budżet dlatego boxa robie ze starej szafki, oświetlenie wiadomo żarówki groszy nie kosztują, zamiast białej folii zastosuje pomalowane szafli od wewnątrz białą farbą, wentylacja to chyba pójdą przerobiony zasilacz komputerowy+2 mniejsze wentylatorki a neutralizacja zapachu to będzie odświeżacz powietrza. Co do boxa raczej niczego większego nie da się ogarnąć ale myśle ze na przezimowanie wystarczy  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+