Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Automat nie kwitnie


Recommended Posts

Witam serdecznie , posiadam mały problem se swoją gorilla auto która dostałem od royal, roślina wykluła mi się z ziemi pod koniec grudnia i do dzisiaj coś jej moim zdaniem nie idzie kwitnąć .

trzymam już ja od jakiegoś czasu przez 2 dnia wyłączona i włączam na 12 godzin i oprócz sporego intensywnego zapachu , kwitów nie widzę 😕 .

Ostatnio podlana sama woda wcześniej typowy NPK z plagron i magnez z wapniem od biobiz dodawałem na 5 litrowy baniak po 4-5 ml jednego i drugiego 

wczesniej ja trzymałem 17/7 

roślina przestała się mieścić w namiocie sądziłem ze automat mi taki nie wyjdzie a na spokojnie ma metr dokładnie jej nie mierzyłem .

Cały czas trzymałem ja na max 23 stopnie teraz schodzi do 20 w dzień i 17 w nocy 

nie mam już na nią pomysłu przez 2 dni ciemności i tak mi urosła pare cm 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tym że ona napisała że jakiś czas trzyma ją na 12/12 więc dziwna sprawa. Napisała też że:

7 godzin temu, Amatorka999 napisał(a):

trzymam już ja od jakiegoś czasu przez 2 dnia wyłączona i włączam na 12 godzin i oprócz sporego intensywnego zapachu , kwitów nie widzę 😕 .

Więc jak dobrze zrozumiałem roślina miała dwa dni wyłączone światło. Nie można tak robić bo się shermi. Od takiej zabawy światłem roślina zeświruje 🤪

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakoś źle to zrozumiałem. Czyli od jakiegoś czasu jest trzymana w ciemni 2 dni i potem włączane światło na 12 godzin? Dziwne. Bez sensu. Potrzymać tydzień 12/12 i może zakwitnie. Chociaz nie wiem czy jest sens. Może lepiej nowe nasiono wrzucać?

A to chociaż w oryginalnej paczce było?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+