Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zestaw do oceny. Debiut.


TrippyHD

Recommended Posts

2 godziny temu, Vito napisał:

Całe zestawy HPS masz w growshopach, jak zamawiałeś box to i mogłeś od razu brać HPS'a (zestaw), na życzenie na pewno by Ci go podłączyli a jak nie to masz schemat podłączania HPS na forum. Na allegro odradzam robić zakupów typowych dla upraw...

Ja raz jak zamawiałem zestaw HPS'a z allegro to podpisali na pudełku Lampa sodowa, nazwę żarówek i AutoFLO, ręce opadają dobrze że na inny adres poszło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Vito Szkoda, że znowu zrobiłem coś pochopnie. Nie poczekałem na odpowiedź przynajmniej dwóch osób żeby móc skonfrontować opinie. Trudno, na szczęście nie zamówiłem tego na mój obecny adres zamieszkania. Jednak dane podałem swoje. Trudno, zobaczymy.

@uNeedSome Czy na ten adres który podałeś odbyła się wizyta smutnych panów ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, TrippyHD napisał:

@Vito Szkoda, że znowu zrobiłem coś pochopnie. Nie poczekałem na odpowiedź przynajmniej dwóch osób żeby móc skonfrontować opinie. Trudno, na szczęście nie zamówiłem tego na mój obecny adres zamieszkania. Jednak dane podałem swoje. Trudno, zobaczymy.

@uNeedSome Czy na ten adres który podałeś odbyła się wizyta smutnych panów ?

Nie odbyła się, ale dzwoniłem do sprzedawcy z informacją, że nie sprzedają lamp biurkowych i żeby to mieli na uwadze przy następnych transakcjach. Odpowiedzieli że komputer tak drukuje zamówienia co jest żałosnym tłumaczeniem i świadczy o ich lenistwie, byle wziąć kasę a reszta w dupie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, AfGG napisał:

chyba trochę przesadzacie...uważać to na telefon i "znajomych" raczej...

Paranoja mam na drugie imię niestety. 

Godzinę temu, uNeedSome napisał:

Nie odbyła się, ale dzwoniłem do sprzedawcy z informacją, że nie sprzedają lamp biurkowych i żeby to mieli na uwadze przy następnych transakcjach. Odpowiedzieli że komputer tak drukuje zamówienia co jest żałosnym tłumaczeniem i świadczy o ich lenistwie, byle wziąć kasę a reszta w dupie...

Spoko. Zobaczymy co mi wykombinują. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+