Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Uraz głowy a MJ

Kubson

Recommended Posts

Witam!

Ostatnio miałem wypadek na rowerze. Okazało się, że mam w mózgu 18mm krwawienia (niewielkie). Ot uraz głowy. Lekarze kazali mi nie kasłać, nie kichać nie smarkać, nie wykonywać gwałtownych ruchów oraz starać się nie podwyższać ciśnienia. I tutaj pytanie. Czy mogę sobie raz ew. dwa razy zapalić jak wrócę do domu? Mam tomografię parę dni po tym jak wracam. Czytałem, że MJ dobra po urazach głowy ale nie wiem czy po krwawieniu.

A jeśli krwawienie zacznie sobie spokojnie spadać to nadal nie palić? Nie palilem koło miesiąca a chciałem sobie przybuszyc, szczególnie że stan zdrowia się bardzo szybko poprawia ;)

22 godziny temu, Kubson napisał:

A jeśli krwawienie zacznie sobie spokojnie spadać to nadal nie palić? Nie palilem koło miesiąca a chciałem sobie przybuszyc, szczególnie że stan zdrowia się bardzo szybko poprawia ;)

Masz chyba głowę od zielska przepaloną. Nie od dzisiaj wiadomo, że zielsko podnosi tętno i ciśnienie. Jak Ci za dobrze i chcesz trochę się pobawić, może jakiś wylew krwi czy coś..., to pal śmiało. ;)

• Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+