Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Majderek123

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O 13.07.2017 o 12:23, Miś napisał:

Wynosi 31° :) No są brązowe pistle na preflowerach, ale to nic nie znaczy, dojrzewa to brązowieje, nic się nie przypaliło :) Martw się lepiej tą temperaturą :) 

Właśnie wyje ** tego halogena w pizdu.

Prawie mi roślinke skopcił..  

Wieczorkiem dodam zdj, pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Majderek123 napisał:

Witam, myślicie że no name to sezonówka? Czemu się nic nie odzywacie ? :) 

A zmieniles im swiatlo na 12/12 i zaczela kwitnac, czy caly czas jedziesz na tym samym swietle?

2 pyt- no chyba nie myslisz ze siedzimy 24h na trawce i czekamy na czyjes wpisy. Kazdy z nas ma zycie "do zrobienia".

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 25.07.2017 o 00:33, joka.menas napisał:

A zmieniles im swiatlo na 12/12 i zaczela kwitnac, czy caly czas jedziesz na tym samym swietle?

2 pyt- no chyba nie myslisz ze siedzimy 24h na trawce i czekamy na czyjes wpisy. Kazdy z nas ma zycie "do zrobienia".

Tak jak zmieniłem im swiatlo z 12/12 to zaczęła mi kwitnąć. Ale to gdzieś w 21dniu a auto też jakoś tak zaczynają kwitnąć..  bo bardziej chciałem skupialem się na ak i teraz sam nie wiem hehe :)

2 pyt- no chyba nie myslisz ze siedzimy 24h na trawce i czekamy na czyjes wpisy. Kazdy z nas ma zycie "do zrobienia".

Nie,  nie myślę ale w UJ użytkowników dostępnych a cisza z dwa tyg :D pozdrawiam

 

O 25.07.2017 o 07:26, MedialBanana napisał:

A jaka masz temperaturke ? mi passion też tak taki ciezki byl i swieze potwietrze plus pare stopni mniej i wyladnial :trawka: pozdrowionka

Już jest wszystko w porzątku. 

Wydaje mi się że lekko ją przelałem ;)

Wzajemnie pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+