Skocz do zawartości
thc-thc

grower


tasiu

Recommended Posts

Kupiłam troche nasion i paczka została otwarta w czasie transportu i zaklejona ponownie. Natomiast nic nie zginęło , poczta kurier.

Teraz pytanie czy to mogła policja przeszukać taka paczkę? Kłóciłem się z sąsiadem bo mi hałasował i pewnie wezwał policje, a ja to mówie im nikogo w domu nie ma. I tam były jeszcze 3 wezwania, z miesiąc temu. 

Mogli oni dać jakies info aby na poczcie ich zawiadomić jak przyjdzie paczka pod mój adres?

2 pyt. 

Czy milicja wiedząc, że ktoś ma nasiona i np faje wodną może zorganizować nakaz na takiej podstawie??

3. policja może wejść na blache bez nakazu? Co wtedy jęsli nic nie znajdą? odszkodowanie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na siebie zamawiałeś? Z jakiego sklepu? Następnym razem zamawiaj na zmyślone dane i na paczkomat.

Paczki teoretycznie nikt nie powinien otwierać, ale kto wie. 

Wezwania pewnie były o kłótnię. A na blachę jak się uprą, to wejdą. 

Co do milicji, to niby jej nie ma, ale patrząc na wydarzenia z Wrocławia, to jednak jakby dalej była. A nawet coś gorszego. 

Jak ci wejdą bez nakazu i nic nie znajdą, to możesz skargę pisać. Chociaż pewnie nic to nie da. Ten pies z Wrocławia, co zamęczył/skatował na śmierć człowieka paralizatorem, został tylko zwolniony z policji. I to dopiero po roku, Policja to święte krowy. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nikt nic nie kontroluje, jakby mieli kontrolować to i tak wiedzą że zamawiałeś, następuje odbiór czyli akceptacja przesyłki, jak już popadać w paranoje to nawet na paczkomaty mają Twoje zdjęcie z kamery w automacie, albo na poste restante, zaakceptowałeś wysyłkę, mają Cię na celowniku (Twoje dane)...także wyluzuj i nie mów nic nikomu. Nasiona są legalne. By chcieli zakazać to by już je dawno zakazali...

 

(edit)

i przede wszystkim nie szukaj sobie wrogów tylko przyjaciół, z sąsiadem żyj najlepiej jak tylko potrafisz (mimo tego że zachowuje się jak ostatni skur**syn), to Ci się potem odpłaci

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+