Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Oznaki wskazujące na to, że palisz za dużo marihuany. Jak przerwa na spadek tolerancji może całkowicie zmienić przyjemność czerpaną z marihuany


Vito

Recommended Posts

Tolerance.jpg

Od czasu do czasu wielu palaczy marihuany okrywa, że marihuana nie powoduje już u nich tego samego efektu, do którego są przyzwyczajeni. Może tolerancja na marihuana zwiększyła się do takiego stopnia, że czas zdecydować się na przerwę na spadek tolerancji. Nie przejmuj się, zdarza się to miłośnikom marihuany, którzy konsumują ją od lat. Wraz z przyzwyczajaniem ciała do wspaniałych właściwości marihuany może się okazać, że jej efekt staje się słabszy, zwłaszcza jeśli przesadziło się z paleniem.

 

Najprostszym sposobem na zresetowanie i skalibrowanie tolerancji na marihuanę jest przerwa lub znaczące ograniczenie konsumpcji. Jest to łatwiejsze niż się myśli, a powrót do marihuany zachwyci efektami, jak było to za pierwszy razem, gdy zetknąłeś się z marihuaną. Przygotuj się na ponowne siedzenie na kanapie i pokładanie się ze śmiechu przy komediowych programach w TV.  

Guardian%20smoker.jpg

Oznaki wskazujące na to, że używa się za dużo marihuany i przydałaby się przerwa na spadek tolerancji, są następujące:

 

1. Zaczynanie palenia wcześnie w ciągu dnia, zwłaszcza przed obiadem. Jeśli palisz/wdychasz marihuanę zbyt wcześnie w ciągu dnia, zredukuje to efekt dalszego palenia, zmuszając do konsumpcji większych ilości i pogłębiając w ten sposób problem. Jeśli myślisz, że przesadzasz z paleniem marihuany, spróbuj przesunąć w czasie pierwsze palenie w ciągu dnia. Ci którzy palą od rana, doskonale wiedzą co mamy na myśli.
2. Jeśli jesteś w stanie upalić się tylko z koncentratów lub przez konsumowanie BHO, czas na przerwę na spadek tolerancji. Niektórzy wytworzyli tolerancję na buds i muszą przerzucić się na koncentraty. To tylko przejściowy etap w wytworzeniu jeszcze silniejszej tolerancji. Jeśli konsumowanie BHO staje się jedynym sposobem na upalenie, przerwa na spadek tolerancji może być jedyną drogą dla powrotu do zielonych buds.
3. Jeśli jesteś stale niezadowolony z jakości marihuany, może to oznaczać, że twój organizm wytworzył znaczącą tolerancję na działanie marihuany. Pamiętaj, że odmiany marihuany nie stają się słabsze, najlepsze odmiany bazują na solidnych genetykach, a typowe poziomy zawartości THC, wynoszą ponad 15-20% THC.
4. Jeśli czujesz, że nowoczesne odmiany marihuany nie są tak silne, jak w dobrych starych czasach, czas pomyśleć o przerwie na spadek tolerancji. Prawdopodobniej twoje myślenie o marihuanie jest złe, a problem może być związany z twoim sposobem użytkowania marihuany.

Med%20marijuana%20dispensary.jpg

Jak zdobyć się na odwagę, dla przerwy na spadek tolerancji?

Jeśli przerwa na spadek tolerancji byłaby łatwa do wykonania, częściej byśmy się na nią decydowali. Dla użytkowników medycznych może to być wyjątkowo trudne. Dla użytkowników rekreacyjnych, marihuana może być jedną z przyjemności w ich życiu. Dlaczego więc przerwać palenie/wdychanie? Użytkownicy, którzy regularnie wykonują przerwy na spadek tolerancji uważają, że najlepszą motywacją jest świadomość powrotu do przeżywania pierwszego razu z marihuaną.  Pełna przerwa na spadek tolerancji, wynosząca 1-2 tygodnie jest najlepszym sposobem na zresetowanie fizycznej i psychoaktywnej odpowiedzi na działanie marihuany. Po przerwie na spadek tolerancji nawet doświadczeni miłośnicy marihuany z długim stażem nie będą mogli pozwolić sobie na użytkowanie zbyt dużych ilości marihuany. Przerwa na spadek tolerancji marihuany naprawdę działa.

Thin%20Diff%201%20by%20hazy.jpg

Niektórzy myślą, że dla całkowitego zresetowania tolerancji na marihuanę, potrzeba jest do miesiąca czasu, ale to prawdopodobnie za długo dla miłośników marihuany. 1-2 tygodnie są bardziej realistycznym celem, pierwszy dzień wyda się najcięższy, potem będzie już tylko łatwiej. Po przerwie na spadek tolerancji, powinno się unikać zbyt intensywnego palenia i skorzystać z możliwości przejścia na mniejsze dozy, które powinny zostać utrzymane jak najdłużej.

https://www.dutch-passion.com/pl/nowosci-i-rozwoj/Oznaki-wskazujące-na-to-że-palisz-za-dużo-marihuany-Jak-przerwa-na-spadek-tolerancji-może-całkowicie-zmienić-przyjemność-czerpaną-z-marihuany/

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+