Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL150W | White Widow, Auto Masszar


Recommended Posts

To moja 1 uprawa, wiec nie wiedzialem jak sie wyciagna przy flo, wiec zrobilem zapas na zarowe i filtr, jeszcze nie wiem jak je umiescic na tej samej wysokosci zeby rosliny mialy wiecej miejsca. A tak po za tym to bardzo lubie trening LST a SCRoG to juz uwielbiam. W dodatku robiac nadal LST doswietlam reszte szczytow a raczej ich spodnie czesci :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Scooby-Doo- Dzieki. Wilgotnosc w dzien nie przekracza 40% temp 24-28, w nocy jest najgorzej bo jest nawet i 50% temp 20-22.

@SmakMaroca999- Poszedlem za Twoja rada i scialem czesc AF i N/N a o to rezultat:

Najwieksza galazka Masszar AF

large.u.jpg

Najwieksza galazka N/N

large.w.jpg

Mokry N/N

large.x.jpg

Mokry Masszar AFlarge.y.jpg

Troche zwyklego suszenia i troche Water Curring-u

large.z.jpg

Narazie w suszarni udalo mi sie uzyskac 19 stopni i tylko 40% wilgotnosci. Zobaczymy co bedzie sie dzialo pozniej.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jesli chodzi o wymiane wody to codziennie przez 7 dni, pozniej suszenie na sznurkach (wiem doczytalem ale dzieki za przypomnienie). Co do chlodnego miejsca to nie wiedzialem, juz przenosze!

Wielkie Dzieki Smaku za wszelka pomoc, Buuuuch za Ciebie :big-joint:!

A jak to sie ma do wymiany powietrza w owym boxie z Water C.? Chyba nie musi byc przewiew bo to i tak wszysko sie odbywa w srodowisku bez tlenowym pod woda? Pytam bo jedyne chlodne miejsce to na parapecie w podelku zamknietym (bo ciemnia musi byc).

Czy Water C mozna robic w plastikowym pojemniku? Nigdzie tego nie moglem znalezc.

 

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pamiętaj by woda nie była za zimna by trihomy nie zaczeły opadac z pąków.Ja wkładałem w plastikowe wiadro i kładłem na wierzch plastikową siadkę i przyciskałwm dużym talerzem i trzymałem w piwnicy.Wymiana powietrza jeszcze bardziej ważna przy suszeniu niż przy suszeniu tradycyjnym pąków musi byc trochę cieplej i przewiewnie by plecha nie wlazła.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+