Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL150W | White Widow, Auto Masszar


Recommended Posts

32 dzien od 7 dni na 12/12 (tak wiem mialem czekac z przelaczeniem do 30 ale jest to moj pierwszy raz i nie wiedzialem czy sie wyrobie z miejscem itp). Auto ladnie sie juz "ubiera" w kwiatki! Dzisiaj reszta pokazala plec szczescie w nieszczesciu bo wszystkie pokazaly ze sa paniami [nie wiem czy ogarne sie z zapachem itp (dlatego nieszczescie)], nawet te co myslalem ze sie zhermia i skarlowacialy pokazaly ladnie plac ale bede jeszcze doszukiwal sie jaj bo chol..ra wie co tam siedzi. Tempa ok ok 25-26 wilgotnosc 50-60% narazie sie nie przejmuje bo to poczatki kwtitnienia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Weź sobie zrób filtr mieszający :D W sensie w sklepie agd są maty węglowe do okapów. Pchasz taką matę w butelkę, np wycinasz sobie z niej kółeczka i do tego dobry wiatrak komputerowy, montujesz go na dnie butelki, które musisz uciąć, wtedy przez gwint butelki zasysane jest powietrze, które przechodzi przez całą butelkę wyłożoną po brzegi matą węglową. Ja mam taki zamonotowany w środku przy roślinach, wieje na nie. A drugi taki jest przy suficie wyciąga powietrze z boxa. Koszt 20 zł za jeden. A sprawność 100% :D

Nie czuć nic. i nie słychać :)
 

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No nie czuc nic jak nie ma sie roslin na konkretnym flo. Ja juz przerabialem tematy z filtrami wlasnej roboty z maty weglowej i nawet z wegla aktywnego - szkoda wydawac kase... zainwestowalem teraz w filtr weglowy z growshopu, stracilem troche miejsca w boxie, ale nie czuc kompletnie nic! 

Wczesniej nieraz juz przed otwarciem drzwi do mieszkania capilo - nawet kiedys sasiadka mnie zaczepila i sie pytala czy ja tez czuje marihuanen.

teraz otwieram drzwi od mieszkania i nic. Podchodze do boxa i nic. Z czystym sumieniem moge polecic zakup filtra!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

YOYOYO, ida swieta wiec powinno byc HOHOHO. 41/16 dzien dla Auto a dla reszty 10 dzien flo. ostro przesuszony rosliny. Poki co caly czas sama woda, teraz moje pytanie mam biobizza grow i blom, na ich kalendarzu jest ze grow i podczas flo stosowac, a teraz moje pytania:

1. 1ml na litr wody. Jezeli daje grow i bloom po 1 ml kazdego to musze dac do 2 litrow wody?

2. ile to 1ml, ile ma zekretka od wody gazowanej?

3. na forum bylo kilka fajnie opisanych niedoborow u roslin, wszystko ladnie opisane, obrazki itp. przeczytalem wszystko a teraz nie moge znalezc tych tematow, gdzie to jest? ze wzgledu na N/N zaczyna miec zolte liscie i chcialbym jeszcze raz przeczytac te watki!

4. N/N jego donica strasznie wyplokuje glebe i zaczyna brakowac ziemi, czy moge dosypac ubytki (canna terra)? pytam bo wiem ze ta ziemia uwalnie skladniki do glaby i czy nie bedzie przeszkadzalo to w flo?

no i zdj.

karzel n/n

large.IMAG0346.jpg

karzel ww

large.IMAG0347.jpg

auto

large.IMAG0351.jpg

ww

large.IMAG0352.jpg

Jak sie nie zobaczymy to Wesolych Swiat i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku:mexican:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wilgoc, wilgoc, jeszcze raz wilgoc. W dzien jeszcze jest do 55% ale w nocy mnie przeraza. Mam 2 wyciagacze wilgoci (zaznaczone na niebiesko), nr 1 jest przy rurze wlotowej (zyje w wilgotnym terenie) nr 2 jest narazie jest ponizej poziomu ziemi, i 2 wiatraki mieszajace (zanaczeone na czerwono) , nr 1 na srodku zdj a nrpo prawej stronie, mozecie cos poradzic, cos czuje ze zakup elektrycznego wyciagacza wilgoci mnie czekalarge.IMAG0355.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzien 49/ 24 flo dla AF dla reszty 18 flo. tempa 29, noc 21, wilgotnosc 35-40, noc 50 (czasem 45). Mam nadzieje ze przy takiej temp(noc nie spada ponizej 20) nie musze sie zbyt obawiac plesni? liscie zolkna, dlatego mysle juz  nie pol dawek ale pelne dawki nawozow. pozatym idzie do przodu, myslalem ze troche szybciej to pojdzie ale moze te lekkie niedobory spowolnily.

large.IMAG0360.jpg

tutaj AF

large.IMAG0359.jpg

Jak myslicie taka wilgotnosc i temp, mam sie co bac o plesn?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+