Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 3x60W | Speed Bud Auto, AK-47 Auto XL, White Widow Auto XXL


Recommended Posts

no mówiłem Ci Wariat że wolno idzie ale po metodzie prób i błędów doszedłem do troche innego wniosku zobaczymy czy moj upór i zagorzałość do uprawy organicznej zawalił ten projekt... jak Ci kiedyś wspominałem nic im za bardzo nie lałem raz biopon do kwitnących bo tylko to bylo pod ręką a ich stan był kiepski ale! zrobiłem potem 2x flusha sprawdziłem 2x ph(dobre) i wątpie żeby po 2 razach azot dalej mógł roobić bloka i kupiłem tradycyjny planton k i pierwsze co odrazu je podlałem:) wiem że to nie petarda ale jesli to niedobór którejś z form azotu lub innym mikromakro elementow to wlasnie je:) następne spotkanie rodzinne za 3 dni zapodam fote co u speeda i dodam upke ww i akasia które widze ze rosną szybciej niż szybszy od nich speed bud hehe pozdro mordkiii

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli w uj nawożona - stąd nadmiar azotu , do tego kilka podlań mineralkami i to może być to...obym sie mylił ;) Na Twoim , lał bym wode dopóki liście nie zaczną normalnie wyglądać a stare wiatraki nie zaczną robić się bledsze. Speed - powinien lada dzień kończyć a tu jak sam stwierdziłeś - końca nie widać. Ale zrobisz jak uważasz :)


 



 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rozkminiam te liscie i też dziwiło mnie to ale speed ma tak od samego poczatku te listki sa takie cieniutkie i male ze szok na któryms zdjeciu z początku zycia ww/ak widac jak ww ma jednego wiatraka jak prawie caly speedbud z korzeniami xD dziwne dziwne wydaje mi sie ze te nasiona hu***a ogolnie odmiana hu***a zreszta czy 5 dni czy 15 i tak ją przetrzymam :) przypał bedzie jak wiecej ode mnie z tego zombiego wypierdolisz  hiehie:D

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dobra konieć rozkminy  innych opcji nie ma albo 

nadmiar azotu jak mowisz ja zblokował 

albo ma niedobor fosforu(zauwazylem duzo czerwonych szypułek a problem jasnych srodków szczytów zamienil sie w zbyt ciemne opadające i małe listki)

robilem to ponad tydzien temu ale zrobie to jutro jeszcze raz zmierze Ph i zobaczymy czy nie jest zbyt wysokie

 

jak ktoś ma jakiś pomysł to podzielcie się opinią 'POZDRO

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie koniecznie , przy blokach azotu - nadmiarze azotu - często występuje upośledzenie w pobieraniu potasu i fosforu , przez co łodyżki mają taki kolor....Sam też miałem ten problem z którąś z kobitek - nie pamiętam z którą - i chyba bart85 też się z tym borykał. Przez co flo nie bujnęło sie w pełni i plony nie były takie jak powinny. Ja poratowałem się w tej sytuacji Emami i wyszło może nie wzorowo , ale nie narzekałem. Ziemia którą masz ma ch..jową przepuszczalność bo lubi 3mać wilgoć - z tego co czytałem - a to też nie pomaga.



 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+