Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 3x60W | Speed Bud Auto, AK-47 Auto XL, White Widow Auto XXL


Recommended Posts

dzieki mordo jak mozesz wypowiedz sie do do nawozików bo ogólnie jestem zwolennikiem uprawy organicznej ale po ostatniej upce zauważyłem czerwonawe łodygi a dolne partie lisci przyżółkły a wzrost był spowolniony domyśliłem się ze mogą potrzebować azotu więc dolałem im co miałem pod ręką(substral do roślin kwitnących) ale jak już coś lać wolałbym coś efektywnego chodzi mi bardziej o młodziaki bo tego speedbuda jakoś dociągnebez do końca hehe dzieki i pozdrawiam 

 

 

a mała zmiana w boxie zamiast jednego cfla zapodałem 2x ledy po 20 w jeden 2700k drugi 6500k ze względu na młode roślinki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak juz Scooby tak mówisz o tej kosie to postanowiłem się też podzielić z automata od nieznajomego wyszło ponad 40g ale jescze może cosz nich umczknąć:

smak:wyjątkowo dobry specyficzny owocowy7/10

moc: i jakość suszu: co do mocydaje 6.5/10 jest git boby twarde zbite ale palą sie idealnie

zapach no tu wydaje mi sie jest najgorzej mimo to daje 6 i wierze w poprawe do 7

 

bless ya!large.20160930_154243.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

odmiana? ja nazywam ją tak jak ,mowiłem na niazanim sie urodziła czyli "automat od nieznajomego" hehe bardzo dluga w sumie troche żałosna ale smieszna i koncem pozytywna historia do której nie bede wracał dodam tyle ze to nasiono "boskiej Mari która otworzy moj umysł"

a tak na poważnie nie znam dokladnego dnia narodzin ale jak na typowego automata troche długo dorastał bo 3 miechy a teraz niespodzianka jest to oczywiscie outdoor xD poczekajcie na moje indory xD nie no żartuje w temacie indoor to jestem świeżak dopiero pierwszy rok ale wierze ze doswiadczenie z outa wyrówna zaleglosci hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Speed Bud auto 24/24(flo) AK Auto XXL WW auto XL dzień 21/2flo flo

  i jest mały problem mianowicie wzrost spowolniony i rozjaśnione szczyty dokladniej opisze to foto  jak myslicie co im?? powiem ze zaobserwowałem to i na speed budzie i na mlodych a sadzone są w innej ziemi uzupełniłem z poltora tygodnia temu mikro makro elementy (brakowało chyba azotu gdzie objawy mineły czerwonawe łodygi i zółknące dolne liscie) a tym razem co im sie dzieje? myślicie że możliwe jest zbyt wysokie ph gleby? bo wodą podlewane są tą samą a nie mam innego pomyslu ani pakierków do pomiaru ph a zanim zbije je w ślepo chciałbym usłyszeć jakąś opinie dzieki z góry aa large.20161005_164848.jpglarge.20161005_164924.jpglarge.20161005_164938.jpglarge.20161005_165328.jpglarge.20161005_165842.jpglarge.20161005_170127.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

powodem nowej upki jest poprawa zdecydowanie wyrównał się kolorek i wkoncu zaczyna wydawać ładny intensywniejszy zapach(przelane zostały sporą ilościa czystej wody o dobrym ph ww i akaś dostały prowizoryczna siatke która zastąpiła haczyki z drucików(podczas lst) do których powróce jak podrosną.Wydaje się że okres dojrzewnia speed buda znacznie przekroczy alternatywy ale widać też ze ze z ww i ak może być troszkę lepiej

Speed Bud auto 24/27(flo) AK Auto XXL WW auto XL dzień 21/5large.20161008_153129.jpglarge.20161008_152851.jpglarge.20161008_152839.jpglarge.20161008_152525.jpglarge.20161008_152423.jpg  

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+