Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Feminizacja na nasionach feminizowanych.


zdzichuuu

Recommended Posts

Witam, czytając o feminizacji nasion natknąłem się na informację, że roślina na której wykonujemy rewersję płci powinna pochodzi z nasiona regularnego ponieważ mamy wtedy większą szansę na mała ilość herm w potomstwie. Czy jest to prawda i koniecznie trzeba używać nasion reg do rewersji płci?

Kolejnym istotnym pytaniem jest sam fakt dziedziczenia genów. Jak wiemy np. Viking AK47 od Norden Seeds to AK47 af x AK47 sez. i dziedziczenie pełnego auto zakwitu w którymś tam F.. Co gdybym skrzyżował tę odmianę ze sobą? Możliwe jest to, że część potomstwa nie odziedziczy auto zakwitu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki o taką odpowiedź mi chodziło UP. Jedna sprawa nie daje mi jeszcze spokoju. Co gdybym zmienił płeć roślinie, która rośnie z nasiona feminizowanego i jej pyłkiem zapylił inne fem. rośliny. Jaki % potomstwa mógł by hermić? Jak ten % się ma gdyby dawca pyłku rósł z nasiona regularnego?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za pomoc kolego! Plan mam póki co taki, jeżeli coś nie tak popraw mnie jeżeli możesz. Chcę mieć nasiona White Widow af. fem. od RQS. 4 sztuki wysadzę 2 tyg. wcześniej, z tych 4 sztuk wybiorę 2 najładniejsze i od razu po pokazaniu płci zrobię jeden oprysk STS 1:3, pozostałe rośliny wysadzę normalnie po 2 tyg. Gdy banany zaczną pylić zapylę pozostałe rośliny. Czy taka opcja się nada czy może coś trzeba tutaj zmienić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+