Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

Feminizacja na nasionach feminizowanych.


zdzichuuu

Recommended Posts

Witam, czytając o feminizacji nasion natknąłem się na informację, że roślina na której wykonujemy rewersję płci powinna pochodzi z nasiona regularnego ponieważ mamy wtedy większą szansę na mała ilość herm w potomstwie. Czy jest to prawda i koniecznie trzeba używać nasion reg do rewersji płci?

Kolejnym istotnym pytaniem jest sam fakt dziedziczenia genów. Jak wiemy np. Viking AK47 od Norden Seeds to AK47 af x AK47 sez. i dziedziczenie pełnego auto zakwitu w którymś tam F.. Co gdybym skrzyżował tę odmianę ze sobą? Możliwe jest to, że część potomstwa nie odziedziczy auto zakwitu?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki o taką odpowiedź mi chodziło UP. Jedna sprawa nie daje mi jeszcze spokoju. Co gdybym zmienił płeć roślinie, która rośnie z nasiona feminizowanego i jej pyłkiem zapylił inne fem. rośliny. Jaki % potomstwa mógł by hermić? Jak ten % się ma gdyby dawca pyłku rósł z nasiona regularnego?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc kolego! Plan mam póki co taki, jeżeli coś nie tak popraw mnie jeżeli możesz. Chcę mieć nasiona White Widow af. fem. od RQS. 4 sztuki wysadzę 2 tyg. wcześniej, z tych 4 sztuk wybiorę 2 najładniejsze i od razu po pokazaniu płci zrobię jeden oprysk STS 1:3, pozostałe rośliny wysadzę normalnie po 2 tyg. Gdy banany zaczną pylić zapylę pozostałe rośliny. Czy taka opcja się nada czy może coś trzeba tutaj zmienić?

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+